Dünyada ne kadar video sitesi var hepsinden video indirebilecek program arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Her sitede olmuyor zaten jdownloader. Ya boş boş dolanıyorsunuz en kullanışlısı ve en etkilisi Orbit Grab :)

power doğru söylüyor indiremediğim bir siteden indirmeye başladım orbitle sağolasın.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
sağol yalnız oynatmadı videoyu indirdi görünüyor birde videoyu yeniden başlattığımda video boyutu armaya devam ediyor stream olarak görüyor videoyu

26 mb oldu ama bitirmiyor videoyu yeniden başlatayım o boyut artıyor

kardeş sağolasın flv player le açtım ama o neden sonlanmıyor normalde bu video 2.5 dakika ama yükle yükle bitmedi sonra sonlandırdım universal video oynatıcılarla çalışmadı flv player indirdim gayet iyi çalıştıdı

yalnız screentoasterden inen filmi oynatmıyor hiçbir tarayıcı sanıyorum screentoasterdeki videolarda koruma var şifrelemişler.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
En yakından örnekler vereyim, hem de görsel olsun : :)

10fnhup.jpg

27yzm8o.jpg

154j7v8.jpg

10f3jo1.jpg

tony_almeida

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ya şimdi sövdüreceksiniz adamı
videodownloadhelper dedik
firefox eklentisi dedik:D
tam senin aradığın dedik
neden gereksiz programlara bakıp duruyorsun

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Video download helper ve orbitle hemen hemen herr yerden indirme söz konusu. SAdece iyi korunmuş videoları indirmek imkansız. Tek yol screen recorde(ekran videosu kaydetme) kalıyor.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
internet televizyonlarından kayıt yapabilen ücretsiz program arıyorum yardımcı olur musunuz.

videodownlolad helper video toolbar bunları biliyorumda ben her yerden download edebileceğim diyorum önüme gelen her video sitesinden download yapmak istiyorum webvideorip ve kısmen orbit bunu yapıyor ama webvideorip mükemmel bir program bana internet tvden kayıt ücretsiz programda yarımcı olurmusunuz.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
IDM kullanın. Lisansı dert etmeyin. Her türlü flash içerikli video'nun üzerinde resimdeki gibi bir indirme bağlantısı göreceksiniz.
Server birden fazla kaynaktan paylaşıma izin veriyorsa dosyayı bağlantı hızınızın son limitlerinde çekersiniz.
10h2kiu.jpg

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
real player drabut ve bazı video sitelerinde üzeirne gelince download video ibaresi çıkmıyor screenoasterden dün denedim idm den indirdi ama çalıştırmadı bilmediğimiz bir koruma sistemine sahip olabilirmi screentoaster videoları

size zahmet internet tv lerden ücretsiz kayıt programınada bakabilirmisiniz.

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bence bu iş için kesin çözüm jdownloader. Hem de bedava bir yazılım.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
sadece webvideorip programıyla yarım inen video çalıştı diğerleri indiriyor çalıştırmıyor keşke şu programın full sürümünü satın alabilsem ama kredi kartım yok.

cycloner

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Gençler sıkıysa F1.com'dan yarış görüntülerini indirin. İndirebilen varsa bana pm atsın.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Gençler sıkıysa F1.com'dan yarış görüntülerini indirin. İndirebilen varsa bana pm atsın.

söylemek istediğim bu işte cyclonerin dediği gibi birçok siteden bu video indirme programları başarılı olamıyor video paylaşım sitelerinin dıoşında gazete dergi yarış belgesel serverleri var buralardan indirmede sorunlar çıkıyor.

dostum webvideorip programı indiriyor f1.com dan vidoe hazırlıyorum upload oluyor buradan bakabilirsin.

işte arkadaşlar videoyu izleyin

http://www.screentoaster.com/watch/stVEhTREVLQFxWRFxYXVxc/all_video_sites_download

linkini vermiş olduğum videoda f1.coman indirmiş olduğum videonun görüntüsü gelmiyor bunun sebebi screentoaster videoı görüntüsünü çekememiş yoksa ben izliyorum sesi duyuyorsunuzdur arkadaşlar bence webvideorip dünyadaki tüm videoları indirir hemde internte tvlerden kayıt yapr hemde otomatik uyarı bile vermeden bir videonun başlaması onun için yeterli sonra çıkın siteden o indire durur. şu programın keşke full sürümünü satın alabilsem.

whatever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sothink Web Video Downloader öneririm.

Sadece video paylaşım sitelerinden değil, içinde video olan her sayfadan çeker alır flv, mpeg, mov... uzantılı dosyaları.

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3

Kesinlikle katılıyorum...

Sadece formula1.com dan video indirmek istediğim için benimde böyle bir programa ihtiyacım var.

Geçen sene download helper işimizi görüyordu.

Bu sene işe yaramaz oldu.

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Firefox Eklentisi olan Video DownloadHelper'ı tavsiye ederim

Hammers

Doçent
Reaksiyon puanı
5
jdownloader de bu işi yapıyor. Video nun linkini kopyala dediğinizde jdownloader hemen kapıyor ve bir kaç formatta indirebiliyorsunuz.

batuhan3453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben buradan video indirmek istiyorum.https://www.manyvids.com/internet download manager kullanıyorum yinede indiremiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz bilen varmı?

Ekli dosyalar

• ManyVids - Hottest vids from your favorite content creators.png
    ManyVids - Hottest vids from your favorite content creators.png
    28.5 KB · Görüntüleme: 291

Son mesajlar