Dünyada internet fiyatları nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
dünyada-internet-fiyatları-2017.jpg

https://shiftdelete.net/?p=102167

Son düzenleme:

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Saçma. Neye göre karşılaştırmışlar bu fiyatları? Ucuz olup olmadığını anlamak için ülkelerin asgari ücretlerini ve internet fiyatlarını mukayese ederek daha gerçekçi bir sonuç bulabilirlerdi. Misal; İngiltere'nin para biriminin değeri Türk lirasının 5 katı haliyle onlara göre biz ucuzuz tabiki

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Şimdi güzel bir konu olmuş sevindim en azından internetimiz ucuz diye gülmek isterim 1400 tl askeri ücreti duyunca ve alınan kalitesiz tt rezalet alt yapısı ile alınan alt seviye interneti de hesap edersek gerçekten ucuzmuş :cool:

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Saçma. Neye göre karşılaştırmışlar bu fiyatları? Ucuz olup olmadığını anlamak için ülkelerin asgari ücretlerini ve internet fiyatlarını mukayese ederek daha gerçekçi bir sonuç bulabilirlerdi. Misal; İngiltere'nin para biriminin değeri Türk lirasının 5 katı haliyle onlara göre biz ucuzuz tabiki
Anlatamazsın
Anlamazlar
Anlamıyorlar
Anlayamayacaklar :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Şimdi güzel bir konu olmuş sevindim en azından internetimiz ucuz diye gülmek isterim 1400 tl askeri ücreti duyunca ve alınan kalitesiz tt rezalet alt yapısı ile alınan alt seviye interneti de hesap edersek gerçekten ucuzmuş :cool:
Geçen bir kaç gün 0.19 ttnet hızıyla efsane bir şekilde kelime dağarcığımı geliştirdim :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Anlatamazsın
Anlamazlar
Anlamıyorlar

Geçen bir kaç gün 0.19 ttnet hızıyla efsane bir şekilde kelime dağarcığımı geliştirdim :D
Geçen Vodafone reyiz ile test yaptım 0.50 gösteriyor dedim uçuyor. 4.5G 3 dişte :D
Vodafone'lu isen değiştir. Vodafone geçme düşüncen varsa elini kırdır. Benden sana tavsiye TTnet= Vodafone :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Geçen Vodafone reyiz ile test yaptım 0.50 gösteriyor dedim uçuyor. 4.5G 3 dişte :D
Vodafone'lu isen değiştir. Vodafone geçme düşüncen varsa elini kırdır. Benden sana tavsiye TTnet= Vodafone :D
Vicdansız bu şimdi mi denir :D
Geçen ay geçtim vodafone. Ama ne yalan söyleyim 13 14 mbps alıyorum ben hız olarak şuanlık bir sıkıntı yok :D
Neyse nazar deymesin :D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Anlatamazsın
Anlamazlar
Anlamıyorlar

Eğer bir tt yetkilisi bu yorumu okursa geçmişte bıraktığım Arıza kayıtlarınada baksınlar ben ne çektim sözleşmem bitinceye kadar sürekli arıza bildirmekten en çok aradığım numara çıktı tt müşteri hizmetleri süper bir kalite çok güzel elemanları ofise gidiyorum ilgi on numara sanki alacaklı gelmiş ofise

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vicdansız bu şimdi mi denir :D
Geçen ay geçtim vodafone. Ama ne yalan söyleyim 13 14 mbps alıyorum ben hız olarak şuanlık bir sıkıntı yok :D
Neyse nazar deymesin :D
Arkadaşta V20 turkcell yanımda hemen yanımda 5 Megabit alıyor. Ben S7 VF ile arama yapamadığım oluyor.
Arkadaş aynı yurtta S7 TT ile 14 MPBS alıyor ben 1MBPS avluda bak adam yurtta ben açık alanda 4.5G 3 diş 1 MPBS

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaşta V20 turkcell yanımda hemen yanımda 5 Megabit alıyor. Ben S7 VF ile arama yapamadığım oluyor.
Arkadaş aynı yurtta S7 TT ile 14 MPBS alıyor ben 1MBPS avluda bak adam yurtta ben açık alanda 4.5G 3 diş 1 MPBS
Şuan test ettim 17 falan aldım up 9

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şuan test ettim 17 falan aldım up 9
Ben Sakaryadayım
adamların 2-3 ay önceki reklamı şu.
Sakarya'daki 4.5G kapsama alanımızı 2 katına çıkardık. Sakaryalılara 4 GB internet hediye.
Ben vodafone ile 50 MBPS aldığımı bilirim ama sakaryada çöp.
Cumadayız vodafone S7 4.5G 3diş TT S7 4.5 4 diş çekiyor kaldı ki büyük ihtimal speedtest yapsak orda beni hız olarak katlardı.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ersin abi selam kalp koyar mısın
aaa murat senmiydin ulan