Dünyaca Meşhur Coca-Cola Memleketimizde

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

CuMaAli

Profesör
Sizce Bu İçecek Memleketimizde Tutar Mı?

1964

freewill

Dekan
kışın boza yazın ayran her zaman milli içecek tavsiye ederim zararı yok faydası çok :)

(Boza sevmeyenler sahlepte içebilir :D)

neet

Guru
Onursal Üye
arada sırada nadir kola içerim coco çok asitli mi tadı bir acayip pepsi içebiliyorum anca :)

tambjk

Profesör
Hepimiz çok sağlıklı besleniyoruz da cola ya b*k atıyoruz :)

ReDo

Rektör
Burada Kolaya laf atan adam sigara tiryakisidir ya da içki vs.

Felix Dzerjinski

Profesör

Bir kutu kolada 10 adet küp şeker bulunur. Bugünün kola severleri maalesef geleceğin şeker hastalarıdır. Şimdiden Allah şifa versin.

spybot

Guru
Onursal Üye
Evde 4 litre kolan var şuan içen yok :D

WhiteSilverIp5

Asistan
Zamanında kısırlık ilacı diye satılan ve içerisinde kilolarca şeker ihtiva eden bu ürünü hiç görmemiş olurduk. Yerli olsun yabancı olsun cola karşıtıyım. Bende arada içerim ancak çok zararlı olduğunu içtiğimiz an dışında hepimiz biliyoruz.
hocam bunu sızde bızde biliyoruz ki coca cola olmasaydı baba bola olurdu misal....

wolkhy1903

Profesör
coca cola yemeklerde ıyı gıder ..yazın işten geldikten sonra kurumuş olan boğaza ıyı gıder...forever coca cola :D:D:

friendly

Rektör
Ne milliyetçilik ne dincilik... Asitli içemediğim için midemi sızlattığı için içmiyorum Colayı... Ama asitli içecekleri çok seviyorum çok dayanamadığım zamanlarda içiveririm bi meyveli maden suyu yada bol sodalı bir ayran :)

Ravenholm

Üyecik
Valla ben bu aralar Pepsi Light ile Pepsi Max takılıyorum, CocaCola Light veya Zero'suna göre çok daha güzel geldi bilmem. Tatlılık asit oranı vb konusunda Pepsi daha bir içilesi olmuş. Bu arada benim CocaCola ve Pepsi gibi içeceklerde zararı nedir nasıldır zararlımıdır diye takıldığım konu şu; karbondioksit ve strik asit içermeleri. Bu iki madde acaba vücuda dokunurmu nedir bilgimiz yok. Zararlı olmayacak ölçüde kullanıyorlar diye söyleniyor, ama ben yinede güvenemiyorum.

stat counter