Dünya sinemasının gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu

Bu konuyu okuyanlar

sonmodel06

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
mv5bnja3nzq5mtk0ov5bml5banbnxkftztcwnzi0oty3mg-_v1-_sx600_sy400_.jpg

url]

Onun hayranları yorum yazmış ki

1-"inglourious basterds'ta harika bir oyunculuk sergilemiş kişi..bu oyunculuğu kimsenin gözünden kaçmamış ve 2009 cannes film festivali'nde "inglourious basterds" filmiyle en iyi erkek oyuncu ödülüne hak kazanmıştır."

2-"inglourious basterds filminini seyrettikten sonra bu adamı unutmak imkansız. bir insan rolünün hakkını bu kadar güzel
verebilir.ortaya çikardığı oyunculuktan dolayı önünde yerlere kadar eğiliyorum."

3-"ilk defa inglourious basterds adlı filmde izleyip bir oyuncunun oynadığı filmi nasıl gölgede bırakacağı konusunda kafamda bazı fikirler oluşturmamı sağlamış aktör."

4-"Dört dil bilmesi, mükemmel derecede kültürlü oluşu, düzgün diksiyonu ve daha neler neler. harika bir oyunculuk sergilemiştir son filmiyle. en iyi yerleri; aslında her oynadığı sahne başarılı ama sasha (hatırlayamadım ismini) ile birlikte yemek yemesi çok gerçekçi geldi bana."

5-"hayatında inglorious bastards'a kadar 10 yıl boyunca adam gibi bi filmde bile oynamamış, içinde birikenleri filmde tek tek döktürmüş aşmış oyuncudur. filmde her hareketi, her konuşması ayrı bir şovdur."

6-"inglourious basterds filmindeki rolü ile 82. oscar ödül töreninde en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü kazanan aktör sonuna kadar hak etti."

7-"Nazi subayi olarak sinemada gordugum en karizmatik oyuncu."

8-"son yıllarda izlediğim en iyi oyuncu. fakat bu kadar geç keşfedilmesi sinema tarihi ve sinemaseverler için büyük kayıp kanımca. şahsi kanaatim: tarantino' nun en vasat filmi olan '' inglourious basterds ''ı, tek başına seyir zevki yüksek bir film haline getirmiştir. iyi bir senaryo ve muhteşem oyunculuğunun sentezinden ortaya çıkacak işin büyüklüğünü kestirmekte zorlanıyorum."

9-"Christoph Waltz Oscar'ı götürdü Hans Landa rolüyle. Gerçekten harika oynamıştı."

10-"Soysuzlar çetesi filminin son bölümünde tekrar tekrar bingo demesi beni bitiren ve oynadığı rolün kesinlikle hakkını vermiş oscar ödüllü oyuncu."

Hatta Filmin yönetmeni Tarantino, Waltz'ın filmdeki performansına ilişkin olarak şöyle dedi: "Sanırım Landa yazdığım ve yazacağım en iyi karakterlerden biri ve Christoph bu rolü tam olması gerektiği gibi oynadı. Christoph kadar iyi birini bulamamış olsaydım, Soysuzlar Çetesi'ni çekmeyebilirdim."

Son mesajlar