Dün Gece Yaşadıklarım

Bu konuyu okuyanlar

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Dün gece pek ekstrem şeyler olmuyordu. Herşey olması gerektiği gibiydi. Sonra birden ışıklar söndü. Fakat tv ve benim odamdaki ışıklar açıktı. Sonra birden yanık kokusu geldi. Ben korktum. Babam aşağı inmişti. Ben anlamadım tabi. O anda birdeeeen buum!! Mutfaktaki priz patladıı. Bir alev pürkürüverdi. Sadece 1 saniye sürdü ama ailecek ömrümüzden ömür gitti. Allah'tan babam anlamıştıda hemen aşağı indi ve şalterleri indirdii.
Allah korudu arkadaşlar. Bugün çok kötü ve elektriksizim:(:( okula telefon ışığıyla hazırlandım. Kesin 2-3 dersten bişeyler unuttum ve eksi alacağım. Bu olayı anlatırsam kurtulurum inşallah

ladder

Asistan
Reaksiyon puanı
33
kedidir kedi:)
geçmiş olsun kardeş

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,297
Geçmiş olsun kardeşim. Kahraman babaya buradan selamlar.. ;)

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Geçmiş olsun-her ne kadar başlıktan yanlış şeyler anlasamda-

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Elektrik işi sakat. Allahtan mal can kaybı olmamış.

Geçmiş olsun.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
kedidir kedi:)
geçmiş olsun kardeş

Geçmiş olsun kardeşim. Kahraman babaya buradan selamlar.. ;)

Geçmiş olsun-her ne kadar başlıktan yanlış şeyler anlasamda-
:)
Elektrik işi sakat. Allahtan mal can kaybı olmamış.

Geçmiş olsun.

Babalar kahramandır, geçmiş olsun

Syg.
Hepinize çok teşekkür ederim. Burası 2. Ailem. 2. Evim. Sağolun var olun

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bu olaydan sonra telefonumu şarjda kullanmamı yasakladılar. (Note 7 sağolsun) bütün itibarmızı bitirdi meret

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bana çok garip geliyor abi note 7 vardı iade ettim note çok sevdim ama. S7 sevemedim diyorum inanmıyorlar anlatana kadar canım çıktı
Çok haklısın. Çok güzel telefon. Hatta keşke bekleseymişim dedim. Sonra bu olaylar çıktı. İris tarayıcı ip68 vsvs.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Dün gece pek ekstrem şeyler olmuyordu. Herşey olması gerektiği gibiydi. Sonra birden ışıklar söndü. Fakat tv ve benim odamdaki ışıklar açıktı. Sonra birden yanık kokusu geldi. Ben korktum. Babam aşağı inmişti. Ben anlamadım tabi. O anda birdeeeen buum!! Mutfaktaki priz patladıı. Bir alev pürkürüverdi. Sadece 1 saniye sürdü ama ailecek ömrümüzden ömür gitti. Allah'tan babam anlamıştıda hemen aşağı indi ve şalterleri indirdii.
Allah korudu arkadaşlar. Bugün çok kötü ve elektriksizim:(:( okula telefon ışığıyla hazırlandım. Kesin 2-3 dersten bişeyler unuttum ve eksi alacağım. Bu olayı anlatırsam kurtulurum inşallah
Çok geçmiş olsun kanka. Allah beterinden korumuş. Ben de evde yalnızdım. Tabii o sırada anneannem acil hastalandı bunlar arabayla Bursa ya gittiler. Fırında patates yapıyordum. Bum ilk önce dıştaki priz yandı sonra şarteli yukarı kaldırdım tüm evin elektriği kesildi hahaahah :D

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Çok geçmiş olsun kanka. Allah beterinden korumuş. Ben de evde yalnızdım. Tabii o sırada anneannem acil hastalandı bunlar arabayla Bursa ya gittiler. Fırında patates yapıyordum. Bum ilk önce dıştaki priz yandı sonra şarteli yukarı kaldırdım tüm evin elektriği kesildi hahaahah :D
Çok sağolasın. Sanada geçmiş olsun.:)

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Ben makarnami yerken pat diye birşey patladı.Havaya uçtum.Priz patlamış. Çeşme az su damlayiyormus oraya gelmis ondan patlamıştı.2 yıl sonra tamir ettirdik

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bir keresinde PC yı 3 lu prize taktik.Monitor çalıştı.Kasa çalışmadı.Hoperlor çalıştı.Sonra birdaha çektim taktjm.Kasa çalıştı ekran çalıştı.Hoperlor de çalıştı.Bende iyi dedim tam oturdum priz dinamit gibi yanmaya başladı ucuna doğru ilerliyordu.Sonra çektim prizi ama ondan sonra birdaha priz takamaz oldum

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Bir keresinde PC yı 3 lu prize taktik.Monitor çalıştı.Kasa çalışmadı.Hoperlor çalıştı.Sonra birdaha çektim taktjm.Kasa çalıştı ekran çalıştı.Hoperlor de çalıştı.Bende iyi dedim tam oturdum priz dinamit gibi yanmaya başladı ucuna doğru ilerliyordu.Sonra çektim prizi ama ondan sonra birdaha priz takamaz oldum
Çok geçmiş olsun Allah korumuş

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Kullanmiyorduk :D öyle yani duruyordu yanmış şekilde :D sonra sartele zarar mı vermiş ondan dolayı yaptırdık.
Aman boşver ya. Olan olmuş artık içim sıkıldı böyle şeylerden. İyi düşünelim iyi konuşulalım iyi olsun.
--- Gönderi Güncellendi ---
Kullanmiyorduk :D öyle yani duruyordu yanmış şekilde :D sonra sartele zarar mı vermiş ondan dolayı yaptırdık.
--- Gönderi Güncellendi ---

Ne günlerdi PC yı sakladı annem masaüstü birde :D
Annemden izin alıp kurmuştum :D sonra olanlar bunlar
Hımmm iyiymiş:)

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Ama artık kolay kolay ölümeyeceğini anladım.Şaban diyor ya kimya hocası gene patlattı diye :D merak etmeyin ben alıştım sizde alışırsınız diye

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Okurken çok güldüm ya. :D Geçmiş olsun.İnşallah bir daha olmaz.