Dsmart + İnternet

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Arkadaşlar dsmart almayı düşünüyoruz.TTnet den ayrılıp hazır başvururken arada interneti de taşısak mı diyoruz.Fiyat ve kullanım olarak tavsiyeleriniz nedir ? Geçmeye değer mi değmez mi ? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Teşekkürler.. :flowers:

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar dsmart almayı düşünüyoruz.TTnet den ayrılıp hazır başvururken arada interneti de taşısak mı diyoruz.Fiyat ve kullanım olarak tavsiyeleriniz nedir ? Geçmeye değer mi değmez mi ? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Teşekkürler.. :flowers:

Ben kullanıyorum. Bağlantının farkı yok. Sadece 70 lira ödediğim internete artık 40 lira civarı (yalın erişim ücreti dahil) ödüyorum. Tabi D-smart maxi paket hd'yi 35 lira üzerinden hesap edersek. D-smart'ın tek kötü yanı müşteri hizmetleri. Çok bekletiyorlar ve bazen karşınıza çok da iyi çözüm üretemeyen biri gelebiliyor. Memnun musun dersen evet derim. HD kanallar güzel, internet sorunsuz.

Not: Maxi Paket'in HD'si için 10 lira ekstra istiyorlar. Uygun TV'niz varsa kesinlikle değer.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
gjts0.jpg

bende şu işaretlediğim kısım mantıklı geliyor ama 50 akk olması kötü işte

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Ben kullanıyorum. Bağlantının farkı yok. Sadece 70 lira ödediğim internete artık 40 lira civarı (yalın erişim ücreti dahil) ödüyorum. Tabi D-smart maxi paket hd'yi 35 lira üzerinden hesap edersek. D-smart'ın tek kötü yanı müşteri hizmetleri. Çok bekletiyorlar ve bazen karşınıza çok da iyi çözüm üretemeyen biri gelebiliyor. Memnun musun dersen evet derim. HD kanallar güzel, internet sorunsuz.

Not: Maxi Paket'in HD'si için 10 lira ekstra istiyorlar. Uygun TV'niz varsa kesinlikle değer.

Müşteri hizmetleri konusunu duydum biliyorum benim çekincem de o kısım aslında ama eski bir uydu alıcımız ve yeni aldığımız bir full hd tvmiz var.Yayınlarda bozulmalar oluyor bazı kanallarda ve artık can sıkıcı bir durum almaya başladı.O yüzden değiştirmek istiyoruz.İnterneti de taşıyayım diyorum hazır başvuruyorken, sanırım internetle olunca daha uygun olacak fiyat olarak o yüzden.

gjts0.jpg

bende şu işaretlediğim kısım mantıklı geliyor ama 50 akk olması kötü işte

Bizim burada fiber alt yapısı yok sanırım o yüzden 8mbps ye kadar 75 liralık paketi alacağım gibi.

OceanDestiny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akn 50 yaziyor fakat bende 200den snra dusuyor :) bence oneririm ttnetten daha guzel :)

Akn 50 yaziyor fakat bende 200den snra dusuyor :) bence oneririm ttnetten daha guzel :)

slmnk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben smilenet'e geçtim müşteri hizmetlerine hakaret etmek zorunda kalmaktan gına geldi.zar zor kendi servislerini getirte bildim. sonuç sistemim düzgün çıktı.şimdilik bağlantı hızım iyi.yerine göre hız olayı değişiyor ikametgahına yakın yerdeki smilekullanıcılarına sor benim gibi pişman olma ttnet'ten beteride olduğunu öğrenmek zorunda kalma

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Yarın gidip bi görüşecez bakalım.Nedir ne değildir.. :)

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
@uma350
65 liralık paket benim kullandığım. Zaten 75 liralık pakette fazladan birkaç sinema kanalı (pek tercih etmem) bir de erotik kanallar var. Başka farkı yok. 10 lira için değmez deyip 65 liralık Maxi HD paketini aldım.

Eğer HD+ alıcısının özellikleri hoşuna giderse (kayıt falan yapabiliyor) 75 liralık Maxi HD+ paketini alabilirsin. Ayrıca evet internet gerçekten ucuza geliyor. Kendileri, ben taahhütlü D-Smart abonesi olmama rağmen o taahhütü hiçbir zorluk çıkarmadan ve ücret talep etmeden bozup, beni bu internetli pakete aldılar. Bunu yapmayan firmalar gördüm. O sebeple belirtmek istedim.

@OceanDestiny
Bende de 100'den sonra düşüyor.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
@uma350
65 liralık paket benim kullandığım. Zaten 75 liralık pakette fazladan birkaç sinema kanalı (pek tercih etmem) bir de erotik kanallar var. Başka farkı yok. 10 lira için değmez deyip 65 liralık Maxi HD paketini aldım.

Eğer HD+ alıcısının özellikleri hoşuna giderse (kayıt falan yapabiliyor) 75 liralık Maxi HD+ paketini alabilirsin. Ayrıca evet internet gerçekten ucuza geliyor. Kendileri, ben taahhütlü D-Smart abonesi olmama rağmen o taahhütü hiçbir zorluk çıkarmadan ve ücret talep etmeden bozup, beni bu internetli pakete aldılar. Bunu yapmayan firmalar gördüm. O sebeple belirtmek istedim.

Erotik kanallar değilde benim ilgimi HD sinema kanalları çekti.Yanılmıyorsam sinema kanalları maxi pakette de var ama HD değiller o yüzden full paket olsun demiştim.Yanılıyor muyum hocam ?

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Erotik kanallar değilde benim ilgimi HD sinema kanalları çekti.Yanılmıyorsam sinema kanalları maxi pakette de var ama HD değiller o yüzden full paket olsun demiştim.Yanılıyor muyum hocam ?

Dediğim gibi birkaç sinema kanalı (sanırım 4 ya da 5 tane) yok Maxi pakette. Yalnız Maxi pakete üye olduğum ilk ay bütün kanallar açıktı. Eğer çok fazla film izleyen biriyseniz ve yabancı dizileri falan beklememek için internetten takip diyorsanız bu kanallar çok işinize yaramayabilir. Çünkü diziler doğal olarak geç yayınlanıyor ve sinema kanallarında da genelde eski (nostalji olacak kadar eski değil elbette) filmler var. Ancak bazen güzel filmler denk geliyordu. TV ile zaman geçiren biriyseniz alın derim, işinizi görür.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Dediğim gibi birkaç sinema kanalı (sanırım 4 ya da 5 tane) yok Maxi pakette. Yalnız Maxi pakete üye olduğum ilk ay bütün kanallar açıktı. Eğer çok fazla film izleyen biriyseniz ve yabancı dizileri falan beklememek için internetten takip diyorsanız bu kanallar çok işinize yaramayabilir. Çünkü diziler doğal olarak geç yayınlanıyor ve sinema kanallarında da genelde eski (nostalji olacak kadar eski değil elbette) filmler var. Ancak bazen güzel filmler denk geliyordu. TV ile zaman geçiren biriyseniz alın derim, işinizi görür.

Anlıyorum hocam peki sağolun, çok teşekkürler.

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2005 yıldından beri ttnet kullanıcısıydım öyle diyorum çünkü artık bıktırdılar beni bu lanet olası internet sözde aldığım hizmet 8 mbit olarak gözüküyor akk 50 gb fakat ay basında tekrar normal hıza ulasması gerekirken 3 mbit olarak devam ediyor ve her seferinde müşteri hizmetlerini aradığımda güncelleme var bakım var vs gibi nedenler önüme sürüyordu.Çogukez arayıp kendilerine 2005 yılından beri kullnıcıyım bir kampanya yapın fiyatlarda yada akk'de iyileştirme yapın dediğimde yapabileceğimiz birşey yok demişlerdi bana.kısacası 8 mbit 50 gb kotalı internet ve tivibu web kullanımı için aylık 70 tl ödüyordum.Artık ödediğim ücrette aldığım hizmet değmiyor dedim tak etti canıma ve 4 gün önce interneti iptal ettirdim(kapattım).Şimdi ise hergün beni arıyorlar yok beyfendi kapatmayalım internetinizde iyileştirme yapalım,kampanya yapalım gibi öneriler sunuyorlar.SİZ SİZ OLUN KARDEŞİM TTNET İNTERNETİ KULLANMAYIN.......

Son mesajlar