Drone secimi icin yardim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


immortalsword

Asistan
Katılım
5 Şub 2008
Mesajlar
392
Puanları
18
Merhaba, Ben bir drone almak istiyorum, dronedan beklentim çektiğim fotoğraflar instagramda paylaşılacak ve karınca gibi olmayacak yani ortalama bir kalite yeterli 2-3mb boyutunda fotoğraflar olmalı yani, bunun yanı sıra beni yarı yoldaş bırakmaması lazım, en ufak rüzgarda düşmesin ve yeni başlayacak birini kullanırken germesin isterim.

Aden x66 inceledim hem ağırlığıda düşük, izin almama da gerek kalmayacak kullanım için, bu konu hakkında bana görüşlerinizle yardımcı olursanız senirim.
 

immortalsword

Asistan
Katılım
5 Şub 2008
Mesajlar
392
Puanları
18
1000tl ortalama düşündüm ve daha pahalı olanlara baktım 250gram uzerler, okuduğum bir haberde şu an için 500gram olan izin şartlarını 250 gram'a kadar olan dronelara indirecekler diye ve kullanım lisansı durumu var ben bunlarla uğraşmak istemiyorum işin aslı şu anda.

*birde ben aden x66 ve E59 baktım, Türkiye de teknik desteği kim bilmiyorum ama Hubson diye biryerde teknik destek alan birisi şikayet var a yazmış, adamın tecrübesini referans alırsak Hubson ürünleride alamayız, adam distributerden dolayı aldığına bin pişman.
 
Üst
stat counter