Driverleri bulmamda yardimci olabilecek ?

Bu konuyu okuyanlar

i8simsek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Asus x550ze markali laptopu kullaniyorum. Windows 10 isletim sistemi. Her ne kadar baslangicta otomatik kursa da oyunlarda sebepsiz kastigi icin emin değilim.

Ekran kartim AMD paylasimli.
Radeon r7 m270 ve r7 series olarak gozukuyor.

Otomatik driver bulma programlarini dogru bulmuyorum o yuzden bunu en dogru sekilde nasil yapacagim yardim eder misiniz ?

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
X550ZE | Notebook | ASUS Türkiye
seni en çok tatmin edecek şey bu. Asusun senin laptop için sunduğu driveri indir gerekirse sonra güncellersin. VGA için 2 link vermiş güncel olanı indirirsin. Kolay gelsin.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Evet ama driverler 2 senelik neredeyse. Bunlari indirip kurarim peki nasil guncelleyecegim ?

iobit driver booster ya da avg driver ile güncelleyebilirsin, google da arattın mı karşına çıkıyor. Önemli olan ilk sürücüleri kurman gerisini iobit yada avg hallediyor.

i8simsek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iobit driver booster ya da avg driver ile güncelleyebilirsin, google da arattın mı karşına çıkıyor. Önemli olan ilk sürücüleri kurman gerisini iobit yada avg hallediyor.

Anladım hocam teşekkürler. Bunu yaptığım halde windows 10 da oyunlarda performans sorunu yaşıyorum bilginiz var mı bu konu hakkında ?