Driverımı güncelledikten sonra Ekran Gitti

Bu konuyu okuyanlar

Enes Öz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus N550J bilgisayarımın driverlarını driverbooster yardımıyla güncelledim driver booster kullanılmayan 150 küsür sürücüyü silmek isteyip istemediğimi sordu ben de yanlışlıkla evet e tıkladım daha sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda bilgisayarın ışıklarının yanmasına rağmen ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor sanki hiç açmamışım gibi ve hdmi ile tvye bağladığımda görüntü tvye de gelmiyor sıkıntının donanımsal olduğunu düşünmüyorum ama nasıl çözebilirim ?
--- Gönderi Güncellendi ---
İnternette araştırdığım kadarıyla böyle bir sorunun ekran kartının değişmesiyle ortadan kalkacağı yazıyor fakat dediğim gibi sadece driver sorunundan kaynaklandığını düşünüyorum ve güvenli mod - bios a giremiyorum sadece siyah bir ekran karşımda bilgisayarı 20dk dır açık bekletiyorum ve herhangi değişme olmadı fan sesleri geliyor ama ekranda hiç bir değişim yok

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Bilgisayarı Shift ve Power off tuşuna basarak kapat daha sonra tekrar shift ve Power tuşuna basarak aç Del Tuşu ile Biosa gir ayarlardan Fast boot yani hızlı başlatmayı ve Secure boot'u kapat. (Geçici olarak bu kısımda ekran kartını onboard'a çevirebilirsin isteğe bağlı zorunlu değil.) Daha sonra yüklenme ekranı geldiğinde markaya göre değişse de f2 f8 f12 tuşlarından biridir Güvenli Mod'a girerek açabilirsin.

Enes Öz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarı Shift ve Power off tuşuna basarak kapat daha sonra tekrar shift ve Power tuşuna basarak aç Del Tuşu ile Biosa gir ayarlardan Fast boot yani hızlı başlatmayı ve Secure boot'u kapat. (Geçici olarak bu kısımda ekran kartını onboard'a çevirebilirsin isteğe bağlı zorunlu değil.) Daha sonra yüklenme ekranı geldiğinde markaya göre değişse de f2 f8 f12 tuşlarından biridir Güvenli Mod'a girerek açabilirsin.
Dediğin gibi sabah shifte basarak açtım ve sorunsuz açıldı bilgisayarı kapattım şuanda yine aynı sorunla karşı karşıyayım ve shift tuşuyla da açamıyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Dediğin gibi sabah shifte basarak açtım ve sorunsuz açıldı bilgisayarı kapattım şuanda yine aynı sorunla karşı karşıyayım ve shift tuşuyla da açamıyorum
bios menüsü demişsin bios menüsünü göremediğimden dolayı diğer dediklerini nasıl yapacağımı bilmiyorum