Driver Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

OguzBey01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Elimde Gigabyte'ın GT210 ekran kartı var ben bu ekran kartını daha önce Asus diye biliyordum oyüzden Asus sitesinden driver indirmiştim bende yeni farkettim eski driveri silip Gigabyte'ın sitesinden driver indirdim fakat Bu Grafik Sürücüsü,uyumlu grafik donanımı bulamadı hatası veriyor fakat Asusun driverini indirince bu sorun olmuyor nedeni nedir ne yapmam lazım ?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Merhaba, sizdeki kart Asus çıkışlıdır. Evet Gigabyte'inda piyasada GT210'u var bu yüzden kafanız karışıyor.

Hopeツ︎

Reaksiyon puanı
2,268
Bir yanlışlık olmasın? eğer öyle olsaydı Gigabyte'a ait bir sürücüyü tanıması gerekirdi, tanımadığını söylüyorsunuz. Teyidini yapalım, Gpu-z isimli bir yazılım var. Kurulumunu yapıp ekran görüntüsü atarsanız muhtemelen öğreniriz ne olduğunu.

OguzBey01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bir yanlışlık olmasın? eğer öyle olsaydı Gigabyte'a ait bir sürücüyü tanıması gerekirdi, tanımadığını söylüyorsunuz. Teyidini yapalım, Gpu-z isimli bir yazılım var. Kurulumunu yapıp ekran görüntüsü atarsanız muhtemelen öğreniriz ne olduğunu.
Gigabyte yazıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tamam sorun yok şuan kuruluyor ama hem asus hem gigabytın driveri inmesi saçma deyilmi ?

Son düzenleme:

Hopeツ︎

Reaksiyon puanı
2,268
Gigabyte yazıyor
Ups, ekran görüntüsü atma şansınız yok mu? şimdi kart Gigabyte diyelim, şöyle bir soru geliyor akla ister istemez "O zaman neden Asus'un sürücüsünü tanıyor?"