Driver San Francisco açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyunu indirip kurdum sonra açtım biraz oynadım çıktım tekrar girince açılmıyor oyunu şimdi kaldırıyorum tekrar kuracağım kurulumu nasıl yapyım? Birsürü kişi bu sorundan şikayetçi biraz araştırdım birsürü kişi değişik forumlarda konu açmış yardımcı olur musunuz?

--- Mesaj Güncellendi ---

Yardimci olacak kimse yok mu

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hata vermiyor oyun açılmıyor.Tıklıyorum ne açılıyor ne hata var

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Masa Üstündeki İkon'dan değilde kurulu olduğu yerden açmaya çalış bi. Bide Virüs Tarayıcın falan varmı karantinaya almış bi dosyası olabilir belki

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yönetici olarak çalıştırmayı dene.Sağ click'ten.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Masa Üstündeki İkon'dan değilde kurulu olduğu yerden açmaya çalış bi. Bide Virüs Tarayıcın falan varmı karantinaya almış bi dosyası olabilir belki
aynı olay ve çözümü bu :) başıma geldi sorun olmuyor böyle.

lianxing

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım açıkçası renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben en eski playsatation 1 imde oynadıgım driver dan sonra hatta gta lardan sonra bu oyunu senin gibi bi hevesle indirdim oyunu açtım ve kapatıp silmem 5 dakka sürdü kısacası benim tavsiyem hiç uğraşma değmez...

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var dediğiniz yöntemde işe yaramıyor

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hata vermiyor görev yöneticisinden driver.exe ye bakıyorum. sonra hata vermeden kayboluyor

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Driver.exe'nin özelliklerinden salt okunur yapıp dene birde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunu kurduğum halde ne açılıyor nede hata veriyor pacth yaptım crack yaptım ama acılmıyo format atmadan once acılıyordu oyun ama daha sonra yukledıqımde acılmaz oldu neden acaba bılen var mı ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kurulu ne varsa kaldır..sıfırdan d sürücüsüne kur..d nin içinden sağ tıkla yönetici olarak çalıştır de. ben böyle yaptım oldu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunu kuruyorum ve crack yapıyorum ilk açılışta sorun olmuyo . oyunu kapatıp tekrar açmaya çalışınca açılmıyo hiç bi hata yada bi uyarı vermiyo . tüm söylediklerinizi denedim ama olmuyo net bi çözüm bilen var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende cd'den yükledim basıyorum oyuna açılmıor yuvarlak birşey doluyor kayboluyor açılmıyor öyle kalıyor win8 benmi işletim sistemimi yardımcı olabilen var mı ?

çağatay durmuş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar çözümü açıklıyorum

başlat menüsünden belgelerime geliyosunuz orda ubisoft dosyasını siliyosunuz tekrar oyuna giriyosunuz çözüm bu kadar basit dosya çalışması olduğu için açöıyor oyunu

revan_AZE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu indirip kurdum sonra açtım biraz oynadım çıktım tekrar girince açılmıyor oyunu şimdi kaldırıyorum tekrar kuracağım kurulumu nasıl yapyım? Birsürü kişi bu sorundan şikayetçi biraz araştırdım birsürü kişi değişik forumlarda konu açmış yardımcı olur musunuz?

--- Mesaj Güncellendi ---

Yardimci olacak kimse yok mu

---- Mesajlar birleştirildi ----

buldum cozumu ben driver san francisco kurulu oldugu yere giriyoruz ordan orbit-e giriyoruz ordanda cache-de olan fileni siliyoruz tmm oyun acilicaktir 100 % garantili

Son düzenleme:

legolas123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorun çok basit oyun kısayoluna gel sağ tıkla yönetici olacak Çalıştır de bunu her defasında yapmak istemiyorsan Kısayola Sağ tıkla Gelişmiş'e tıkla orda yönetici olarak çalıştır sekmesini işaretle tamam-uygula-tamam ile özellikleri kapat sorun devamlı olarak ortadan kalktı geçmiş olsun..