Driver İstekleriniz - Driver Arayanlar Buraya

Burada bulamadığınız driverleri bulabiliyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    126

Bu konuyu okuyanlar

phantastic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben cok aradıgım Creative Product:
ses kartı drıverını arıyorum hatta creative nin sitesinde bulamazsanız
model nosunu yazın diye bi secenek var hic üşenmedim kasayı ses kartını söktum ve hatta kartın üzerindeki seri nosunu bileaaldım ama creative ses kartı model nosunu bile tanımadı sorun ise su:
işletim sistemi :windows xp sp3
donanım turu : creative seskartı PCI
modeli ise : Sound Blaster Live! 5.1
Pc'imde normal windows ta ses sorunu yok herşey yolunda tamam ama oyunları çalıstırdıgımda ise ya ses yok ya gidip geliyor yada cızırtı oluyor Directx ten şuphelendim haziran 2008 son versiyonunu yükledim olmadı
Ekran kartı driver dandır dedim ekran kartım x1950 AGP 8x catalyst 8.6 yı indirdim güzelce kurdum ıı ıh yine olmadı
ses kartı kaldı bide onu deneyelim dedim creativenin sitesinden normal yolla indirdiğim driver' calıstırdım ama bu donanım sisteminizde yok gibi bişi dedi yine orda bulamazsanız model nosunu yazın gibi bişi var model no su ise : sb0220 diyeyazıyor kartın üstünde bu seferde drıver yok dedi
biliyorum cok uzattım ama biturlu bu sorunu çözemedim 5 kere format attm yok yok yok
Lütfen yardımcı olabilirmisiniz...!

emresa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Talha Bey,

Bana acilen Cyber Webcam driverı gerekiyor? Kendi cd sindeki driverını kurmama rağmen (doğru şekilde) bir türlü tanımıyor.Heralde driverında bir sorun var. Webcam modeli M/N: CYR-W-004 Marka : Cyber Webcam

Acilen yardımcı olursanız cok sevinirim

Reaksiyon puanı
23
nvidia nforce bulun bakalım hadi xp sürümü hadi nen bulsanıze series 7 nvidia download seçeneğinden en alttakini seçiyorsunuz produc olarak :D ve rarlayıp koyarsanız süper olur 2 gündür indirmeye çalışıyorum :D

flashtone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşletim Sistemi : Win XP
Donanım Türü : Ekran kartı
Markası : Intel
Modeli : Intel Extreme Graphics 2
Diğer Bilgiler : makinayı açamıyorum garantiden kilitli onboard olması lazım nette bulduklarımı yüklerken dosya eksik diye bi hata veriyo nedenini bulamadım

cute_454

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba M/N:CYR-W-004 camera cd siz nasıl kurulru arkadaşalr acil yardım edin

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
CYR-W-004 camera driverlerini upload ediyorum.

Denizhan,phantastic,flashtone araştırıyorum.

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
INCA I-UDS54 USB 54Mbps model USB wireless adaptörüm var. Inca sitesindeki driver linki çalışmıyor. Bulabilir misiniz acaba?​

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Merhabalar ben cok aradıgım Creative Product:
ses kartı drıverını arıyorum hatta creative nin sitesinde bulamazsanız
model nosunu yazın diye bi secenek var hic üşenmedim kasayı ses kartını söktum ve hatta kartın üzerindeki seri nosunu bileaaldım ama creative ses kartı model nosunu bile tanımadı sorun ise su:
işletim sistemi :windows xp sp3
donanım turu : creative seskartı PCI
modeli ise : Sound Blaster Live! 5.1
Pc'imde normal windows ta ses sorunu yok herşey yolunda tamam ama oyunları çalıstırdıgımda ise ya ses yok ya gidip geliyor yada cızırtı oluyor Directx ten şuphelendim haziran 2008 son versiyonunu yükledim olmadı
Ekran kartı driver dandır dedim ekran kartım x1950 AGP 8x catalyst 8.6 yı indirdim güzelce kurdum ıı ıh yine olmadı
ses kartı kaldı bide onu deneyelim dedim creativenin sitesinden normal yolla indirdiğim driver' calıstırdım ama bu donanım sisteminizde yok gibi bişi dedi yine orda bulamazsanız model nosunu yazın gibi bişi var model no su ise : sb0220 diyeyazıyor kartın üstünde bu seferde drıver yok dedi
biliyorum cok uzattım ama biturlu bu sorunu çözemedim 5 kere format attm yok yok yok
Lütfen yardımcı olabilirmisiniz...!

http://www.inetbridge.net/forum/driver-sou...0220-vt931.html

http://www.inetbridge.net/forum/download.php?id=1065

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21

phantastic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam cok teşekkürler.Gerçekten cok makbule geçti. Allah razı olsun

mesih_se

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar
Böyle bir bölüm ve yardımlarınız için teşekkürler
Zyxell modemin driverini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim ...iyi çalışmalar

Marka: zyxell modem
Model: prestige 630-c1
Windovs xp işletim sitemi

Son düzenleme:

k23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kaç gündür aramadığım yer kalmadı. Snopy SG-404 Gamepad'im için driver arıyorum. Son umudum burası.

edit:
WinXP için.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar kaç gündür aramadığım yer kalmadı. Snopy SG-404 Gamepad'im için driver arıyorum. Son umudum burası.

edit:
WinXP için.

Arayacağım.

Bu arada hangi saygısız hayır dedi :mad::mad::mad: !!!

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
"Burada bulamadığınız driverleri bulabiliyor musunuz" :Ssoru 3 kere okuduğumda anladım !!!

plastic_an

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yalvarıyorum quake mg-sc4 ses kartının sürücüsünü bulun. aylardır arıyorum lütfen arkadaşlar yardım edin

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yalvarıyorum quake mg-sc4 ses kartının sürücüsünü bulun. aylardır arıyorum lütfen arkadaşlar yardım edin

hangi işletim sistemini kullandığını söylersen yardımcı olabilirim kanımca. :) unutmadan bana ses kartı üzerinde bulunan büyük çipin üzerinde ki yazılarıda yazarsan daha kolay bulmama yardım etmiş olursun. ;)

son olarak bana bir de pm çak konuyu okumam için yoksa unutabilirim. :D

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Güzel bir Konuya Değinmişsin Tşkler.

oguz1313

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MATSONIC MS9138E marka ve model anakartın sürücülerini bulabilir misiniz baya aradım bulamadım

denizhan_tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ATI readon x1300/1550 ekran kartım war hard truck oyununda prism3d engine hatası weriyor driveri güncellemek istiyorum ama hangi adresten nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sewinirim..

cengizhan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ATI readon x1300/1550 ekran kartım war hard truck oyununda prism3d engine hatası weriyor driveri güncellemek istiyorum ama hangi adresten nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sewinirim..

arkadaşım gir bu adrese :Drivers & Software
seç işletim sistemini ve ekran kartı modelini indir driver sürücünü...