Driver güncelleme programı pc yi bozdu

Bu konuyu okuyanlar

YIKIK-ADAM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler driver booster programından sürücüleri filan güncelledim uzun zaman önce güncelledikten sonra herhalde yanlış sürücü yükledi sürücüler bozuldu. Mesala
ses çalışmıyor, yavaşladı. . Bİr de win 8 kullanıyordum win 10 a güncellemiştim. ( sistem geri yükleme yapılmıyor programdan ). Yeniden win 8 yüklemeye çalıştım ama kurucu hata verdi. Ne yapmam gerek ?

Son düzenleyen moderatör:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu tarz programları biz hiçbir zaman önermiyoruz. USB ile temiz format atmanız gerekiyor.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Format at eğer driverlerini bulamazsan donanımlarını yaz link veririm ben driver için

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Beyler driver booster programından sürücüleri filan güncelledim uzun zaman önce güncelledikten sonra herhalde yanlış sürücü yükledi sürücüler bozuldu. Mesala
ses çalışmıyor, yavaşladı. . Bİr de win 8 kullanıyordum win 10 a güncellemiştim. ( sistem geri yükleme yapılmıyor programdan ). Yeniden win 8 yüklemeye çalıştım ama kurucu hata verdi. Ne yapmam gerek ?
Böyle programlar yerine driverleri elden yükleyin.
Windows kurulumunda önce diski biçimlendirin.(diskpart daha iyi olur)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bu tarz programlar kullanma anakartın ve ekran kartının sitesinden indir windows 10 kuruyorsan hepsini otomatik yüklüyor..

YIKIK-ADAM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windows 8 kullanıyordum geri
Bu tarz programlar kullanma anakartın ve ekran kartının sitesinden indir windows 10 kuruyorsan hepsini otomatik yüklüyor..
Windows 8 kullanıyordum win 8 geri yüklemeye çalıştım iso adlı programdan flashsız fakat kurulumu otomotik başlat dedim başlatmıyor bir kez hata verdi kurulamıyor diye sonra bir daha başlamadı

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Flash veya cd varsa öyle dene..

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
win 8 kullanıyordum win 10 a güncellemiştim. ( sistem geri yükleme yapılmıyor programdan ). Yeniden win 8 yüklemeye çalıştım ama kurucu hata verdi. Ne yapmam gerek ?
Windows 10 kullanacaksanız Windows 8.1 ile uğraşmayın; Windows 10 temiz kurulumu yapın. İşlemler belki biraz ağırdan olur ama USB'ye yazdırma işlemi için üçüncü bir parti yazılım da kullanmanıza gerek yok.