Driver Easy Günün Ücretsiz Tam Sürümü

Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
DriverEasy - 1 Bilgisayar Lisansı - 1 Yıl [ DriverEasy - Single Computer License / 1 Year ]

Bilgisayarda yüklü sürücüleri otomatik olarak algılamak, yedeklemek ve aynı zamanda eksik olan sürücüleri güncellemek için tasarlanmış bir uygulama!

70677

Giveaway Page: Driver Easy Giveaway Page

Son düzenleme:

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
çok teşekkürler. Hemen kurdum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Bu tarz programlara güvenemiyorum, yanlış sürücüleri kurma ihtimali oluyor. Sürücüleri sürekli kendi sitelerinden kurmayı her zaman tercih etmişimdir.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Bu tarz programlara güvenemiyorum, yanlış sürücüleri kurma ihtimali oluyor. Sürücüleri sürekli kendi sitelerinden kurmayı her zaman tercih etmişimdir.

Milyon dolarlik sirketlerin antivirüs yazilimlari bile hatali algilama yapabiliyor :) ihtimaller elbette söz konusudur ama acemi olan veya ugrasmak istemeyen kisiler icin veli nimet!

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Her ne kadar Windows 10 otomatikman sürücüleri ve güncelleştirmeleri bulsa da, bazı cihazlar için uygun sürücüleri bulmada Windows 10 hala başarısız. Doğrudan DriverEasy yazılımının bu iş için kullanmılmasını pek önermiyorum ama sürücülerde çeşitli sıkıntıları olanlar için bu yazılım iyi bir alternatif çözüm olabilir. Bazı inceleme ve kullanıcı yorumlarında çok sıkıntı yaratan bir geri bildirim (bakabildiğim kadarıyla) göremedim. Kampanya bildirimi için teşekkürler @Lisans Bul sağ olasın ;)

Edit:
Kampanyalar ve İndirimli Fırsat Ürünleri > Yazılım Kampanyaları bölümü için bu konu daha uygundur. Çünkü DriverEasy Professional, bir bedava programlar yada ücretsiz yazılım değildir.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Her ne kadar Windows 10 otomatikman sürücüleri ve güncelleştirmeleri bulsa da, bazı cihazlar için uygun sürücüleri bulmada Windows 10 hala başarısız. Doğrudan DriverEasy yazılımının bu iş için kullanmılmasını pek önermiyorum ama sürücülerde çeşitli sıkıntıları olanlar için bu yazılım iyi bir alternatif çözüm olabilir. Bazı inceleme ve kullanıcı yorumlarında çok sıkıntı yaratan bir geri bildirim (bakabildiğim kadarıyla) göremedim. Kampanya bildirimi için teşekkürler @Lisans Bul sağ olasın ;)

Edit:
Kampanyalar ve İndirimli Fırsat Ürünleri > Yazılım Kampanyaları bölümü için bu konu daha uygundur. Çünkü DriverEasy Professional, bir bedava programlar yada ücretsiz yazılım değildir.

@kilicbaligi eyvallah hocam sende sagolasin :)

K8GERSKY

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Sağol bende indirdim bir deneyelim bakalım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bu uygulamalar sazan.avi üreticinib sitesinden indirmek daha mantıklı.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
bu uygulamalar sazan.avi üreticinib sitesinden indirmek daha mantıklı.

Bu düsüncenize katilmiyorum! O is o kadar basit degil. Antivirüs yazilim sirketleri analiz yapiyor mu? yapiyor. Bu yazilimcilarin rakipleri ve hatalarini bulmak icin deli gibi inceleyen sizofren kisiler yok mu? elbette var. Uyduruk fake bir driver programi yapilir ve yapiliyorda o zaman bu dediginiz onlar icin dogru olur. Kisacasi demek istedigim somut deliller olmadan karalamak etik degil. Analizinizi yapin, belgeleri koyun ve ispat edin ki sözlerinizin ici bos olmasin! Hatali sürücü yüklemesi yapabilir derseniz ihtimal var derim. Ben yazilimciyi savunmuyorum ama ezberden kulaktan dolma camur at izi kalsin diye emegi hice saymakta dogru degil.