Driver Booster İndir (BEDAVA)

Bu konuyu okuyanlar

borxsmurf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Driver Booster, bilgisayarımızda eksik olan sürücüleri (driverları) tespit edip yükleyen, eski olan sürücüleri de güncelleyen ücretsiz bir programdır. Aslında bir tür sürücü yöneticisi de diyebiliriz. Çünkü bilgisayarımızdaki sürücülerle ilgili olan gerekli işlemleri üstlenip otomatik olarak yapmaktadır.
Baş ağrısına ve zaman kaybına neden olan uzun süre sürücü arama, sürücü uyumsuzluğu gibi problemleri hepimiz yaşamışızdır. Driver Booster da bu problemlere dur demek için IObit firması tarafından geliştirilmek olup oldukça popüler bir programdır.
Gayet pratik bir kullanıma sahiptir; “Tara” ve “Güncelle” butonlarına yapacağımız birer tık, bilgisayarımla ilgili tüm sürücü işlemlerini tamamlamaya yetmektedir. Bunun yanı sıra Türkçe dil desteğine de sahiptir. Uyumlu olduğu işletim sistemleri ise Windows XP ve daha güncel Microsoft işletim sistemleridir.

Driver-Booster-Ekran-Görüntüsü-1.png

Advanced SystemCare Ultimate Removes All Kinds of Viruses - IObit

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ben de bedeva key verecek sandım :D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
tüm sistem güncel olduğundan güncelleme programını silmiştim, gerektiği zaman kurup deneriz, sağolasın :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ben de aldım lisans :) ama adv syst care yüklüyo bir de hemen sildim... sinir bozucu yönü oymuş :D

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Nedense ben bu programı sevmiyorum ve kullanmıyorum. IObit, Malwarebytes'ın veritabanını çalmıştı. Advanced SystemCare'nin de bazı kullanıcıların bilgisayarlarına zarar verdiğini görmüştüm. İsteyen kullansın, düşündüklerimi yazmak istedim.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ben ya bunu yada Drpsu kullanıyorum.