Dreamweaver'da sadece kod kullanarak form yapmak

Bu konuyu okuyanlar

batu185

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fotoğraftaki formun aynısını sadece kod kullanarak yapmam gerekiyor. Fakat ben Dreamweaver'la ilgili hiçbir şey bilmiyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı aranızda?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-06-14 at 12.47.33 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2019-06-14 at 12.47.33 PM.jpeg
    71.2 KB · Görüntüleme: 294

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Dreamweaver PHP kullanıyor diye biliyorum. O yönde araştırabilirsin.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Burada css ve html kullanarak form tasarım işi var sanırım henüz php bağlantısına geçmemişler... js de işin içine katılabilirse güzel olur ama daha hiç bi şey bilmiyorum demek zaten yenilginin imzası olmuş :( Bugüne kadar hiç mi derslerine çalışmadın...

Bu arada site tasarım şablonu iyiymiş :D

Son düzenleme:

batu185

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Burada css ve html kullanarak form tasarım işi var sanırım henüz php bağlantısına geçmemişler... js de işin içine katılabilirse güzel olur ama daha hiç bi şey bilmiyorum demek zaten yenilginin imzası olmuş :( Bugüne kadar hiç mi derslerine çalışmadın...

Bu arada site tasarım şablonu iyiymiş :D
Staj ödevim bu benim ve ilk hafta gidemediğim için nasıl yapacağımı bilmiyorum. Kodlarla yapıldığını anlatan bi yerde bulamadım. Siz biliyorsanız linkini atabilir misiniz bana? Veya kendiniz yardımcı olmayı düşünürseniz o da baya iyi olur benim için çünkü ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Dreamweaver'i indirdim kaldı öyle bekliyo. Pazartesi kadar da yapmam lazım.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

buradan yardım alabilirsen iyi olur, seninkisi daha basiti, azcık da uğraşman gerekecek...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ScreenHunter 90.png

dreamweaver kullanıyor ve kod yazıyor sen işin mantığını anlayacan ve kod editörü ile yazmaya başlayacan... işin esası o. yoksa sırf sana bire bir kopya bulamayız :p

batu185

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekli dosyayı görüntüle 73012

dreamweaver kullanıyor ve kod yazıyor sen işin mantığını anlayacan ve kod editörü ile yazmaya başlayacan... işin esası o. yoksa sırf sana bire bir kopya bulamayız :p
Anladım teşekkür ederim. Böyle olması daha iyi zaten öğrenmiş olurum. Kod kullanmadan form yapan birkaç kişiyi gördüm. Bu videoyu hazırlayan kişi kullanmış mı kullanmamış mı diye emin olmak için sordum. Teşekkür ederim tekrardan yardımınız için.