dr.com.tr

Bu konuyu okuyanlar

Emre Gökgedik

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Koskoca Doğan Holding'in bir firması olan D&R'da;
  • Kitabın temin edilebileceği en geç tarih bilgisi
  • Sipariş iptal butonu
  • Sipariş bilgisi düzenleme butonu
  • Online destek(Hafta içi geç olmayan saatler de buna dahil) yok.

Aliexpress gibi bir şey olmuş, bir kaç kitap için haftalarca bekletiyorlar. Hatalı bir adres girişinde mail atıp mesai saatlerine kadar beklemek zorunda kalıyorsunuz, ayrıca hatalı telefon numarası da mail veya telefon yoluyla arasanız dahi düzeltilemiyor. İşin ironik yanı, bu adamların odaklandığı tek iş kitap. Fakat bu denli kalitesiz bir site oluşu, insanın canını sıkıyor. Doğum günü hediyesi alıyorsunuz, doğum günü geliyor, geçiyor, hediye gelmiyor. Bari biz şu kadar gün sonra teslim edebiliriz en geç deseler de biz de ona göre hareket etsek.

Bulunduğumuz yüzyılla alakası bile olmayan bir site olduğunu düşünüyorum, çok basit işlevleri bile bu sitede gerçekleştirmek çok ama çok zor, ekstra çaba sarf etmek zorunda kalıyorsunuz. Can sıkıcı.

Kesinlikle önermem adımınızı dahi atmayın, Kitapyurdu, İdefix, Kitapseç gibi siteler çok çok daha kaliteli, insanı mutlu eden yerler. D&R'ın sitesi ise tam bir kanser sebebi.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kitap'ta kaplumba kulaklıkta tavşan galiba...
sony mdr-ex15ap almıştım 2 günde gelmiştigerçi jackı koptu...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Koskoca Doğan Holding'in bir firması olan D&R'da;
  • Kitabın temin edilebileceği en geç tarih bilgisi
  • Sipariş iptal butonu
  • Sipariş bilgisi düzenleme butonu
  • Online destek(Hafta içi geç olmayan saatler de buna dahil) yok.

Aliexpress gibi bir şey olmuş, bir kaç kitap için haftalarca bekletiyorlar. Hatalı bir adres girişinde mail atıp mesai saatlerine kadar beklemek zorunda kalıyorsunuz, ayrıca hatalı telefon numarası da mail veya telefon yoluyla arasanız dahi düzeltilemiyor. İşin ironik yanı, bu adamların odaklandığı tek iş kitap. Fakat bu denli kalitesiz bir site oluşu, insanın canını sıkıyor. Doğum günü hediyesi alıyorsunuz, doğum günü geliyor, geçiyor, hediye gelmiyor. Bari biz şu kadar gün sonra teslim edebiliriz en geç deseler de biz de ona göre hareket etsek.

Bulunduğumuz yüzyılla alakası bile olmayan bir site olduğunu düşünüyorum, çok basit işlevleri bile bu sitede gerçekleştirmek çok ama çok zor, ekstra çaba sarf etmek zorunda kalıyorsunuz. Can sıkıcı.

Kesinlikle önermem adımınızı dahi atmayın, Kitapyurdu, İdefix, Kitapseç gibi siteler çok çok daha kaliteli, insanı mutlu eden yerler. D&R'ın sitesi ise tam bir kanser sebebi.
Aynen bir ürüne bakayım dedim ben bir sitede bu kadar beklemedim.Bu arada sorun internet değildi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Orası çoğu şeyi pahalıya satıyor

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Kitapyurdu.com ... Şiddetle önerilir