DotA 2 Türkçe olacak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


rozabay

Dekan
Onursal Üye
Katılım
4 Nis 2009
Mesajlar
7,114
Puanları
48


Valve oyunlarını Türkçe'ye çeviren BuharTR biraz önce yayınladığı duyuru ile DotA 2 nin Türkçe çeviri çalışmalarına başladığını bildirdi.
Şimdiye kadar Steam Programının yanı sıra Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Day of Defeat: Source, Portal 2, Counter-Strike: Source oyunlarını da resmi olarak türkçeye çeviren gurup DotA 2 oyununuda çevireceğini bildirdi.

Yayınlanan Duyuru
BuharTR olarak, bir kez daha Türk oyun topluluğu için güzel bir haberle karşınızdayız. Yaklaşık 1 yıldır resmî çevirilerini yaptığımız Valve hizmetlerine ve oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor: DotA 2! Daha önce Valve oyunlarının çevirilerine, oyunların resmî çıkış tarihlerinden sonra başlıyor ve oyunlar her güncellendiğinde çevirilerimiz de Valve tarafından oyunlara ekleniyordu. DotA 2 ise, çıkış tarihinden önce çevirisini yapacağımız ilk Valve oyunu olacaktır. DotA 2 oyununun, resmî çıkış tarihinde Türkçe dilini destekleyeceğini sizlere bildirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Şu ana dek desteğini bizden esirgemeyen Türk oyun toplululuğuna teşekkür ederiz.

 

Mta

Profesör
Katılım
27 Mar 2008
Mesajlar
1,263
Puanları
38
Birde Türkçe seslendirme olsun tadından yenmez valla :D Herolardan birisinin "Çak Ultiyi" diye bağırmasını istiyorum :)
 

randomen

Üyecik
Katılım
27 Tem 2010
Mesajlar
58
Puanları
8
neverı birileri arıyodu eskiden :D orayı turkçe yapsınlar :D
 

fraud3

Doçent
Katılım
29 Kas 2010
Mesajlar
637
Puanları
18
Bu dotayı öğrenmem için güzel bir fırsat olabilir!:w00t:
 

s3000

Asistan
Katılım
27 May 2008
Mesajlar
156
Puanları
18
oyun hakkında bilgim yok ama BuharTR ye teşekkür etmek ve elimizden geldiğince desteklemek lazım, filmlere taş çıkartacak senaryolara sahip oyunları gördüğünü vur tarzı oynamak yerine senaryosunu anlayarak oynamak tabiki çok daha keyifli. bkz. crysis
 
Üst
stat counter