Dota 2 quest sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün oyunu açtığımda sadece quest vardı online yoktu sonrada quest 1 i oynayınca online bölümünün açıldığını söylediler(sonrada güncellemeyle böyle olmuş)dün oynamaya başladım yarıda oyunu kapatıp çıktım.Bugün açtığımda oyun güncelleme yaptı sonra questi açtım ve beni baştan başlattı hiç kimsenin nedense canı gözükmüyordu sonra devam ettim crep uyuyordu ona vurmaya başladım(dün oynarken uyanıktı!!!)yaklaşık 1 dk vurduktan sonra uyandı orayı geçtim yukarı çıktım orda kazıktan bir duvar var ve açılmıyor(Dün oynarken kapı ben oraya çıktığımda düşman crepler koşarak kırmıştı!!!!)Böyle bi sorunum var ve sadece bende olmadığını gördüm arkadaşımda benle aynı anda indirdi onda da aynı sorun var ve steam forumdada bu sorun ile ilgili sorular gördüm ne yapmam lazım?Direk online a geçmenin yolu yokmu?.Ya da sorunun çözümü yok mu?

Forum konusunun linki:http://steamcommunity.com/app/570/discussions/0/864961175343677560/?l=turkish

ve farkındaysınız sorun mesajları 16 saat önceden başlıyor!!Ne yapcam update mi beklicem?

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya kimse dota 2 oynamıyor ya da bu sorun sadece bende var :D