Dota 2 kota yer mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

MrSmoke

Dekan
Arkadaşlar klasik gelebilir ama bu soruyu sorma ihtiyacı dayım çünkü moba oyun oynamak istiyorum. İnternet 16 Gb kotalı, evde 3 kişi bağlanıyoruz ve genellikle interneti hayvan gibi yiyen benim. Annem arada bir facaebook'a giriyor. (Günde en fazla bir saat) Kardeşim haftasonları evde oluyor o da whatsapp'dan çıkmıyor. Ben de işte buralarda takılıyorum (hayvan gibi) ve kota ay sonuna doğru doluyor. Şimdi ben bu harcamalarımı azaltsam ve dota'ya başlasam yeter mi? İnternette araştırma yaptım 4 GB Vınn için sorana bile yeter doldurmaz falan demişler. Önceden LoL'e başlamıştım ama iki günde bir 200 mb güncelleme geldiği için iki hafta sonra elveda dedim.
Özet olarak dota 2 yer mi?

Aedon

Profesör
Güncellemeleri sınırsız bir WiFi ağından yaparsanız yeterli olur. Oyun başı 40-50 MB yemesi lazım.

beytoa

Üyecik
Ayda bir irili ufaklı (100-200mb) güncellemeler. haftada bir de atölye güncellemeleri gelir (örn:152kb). Yakın zamanda arayüz güncellemesi gibi büyük güncellemeler gelmeyeceği için rahat olabilirsin.

Ben araştırdım en en en fazla 50 Mb harcıyor. Genelde 30. Oyun başı. İyi oyunculuk MB kazandıyor. :D 30 Dakikada oyun kazanıp. 20 Mb hallediyorum kaar etmiş oluyorum. :p

stat counter