Bu konuyu okuyanlar

mrbudak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba herkese. Bir sorum olacak sizlere. Şimdi bir tane .txt dosyası oluşturduk ve o dosyların içeriği 30 satır (a,b) biçiminde noktalar mevcut. Soru şu ki bu .txt dosyasını okuma ve bunu bir diziye aktarma. Sonrasında ise (1,7) gibi herhangi bir (x,y) noktasına uzaklığı en yakın noktayı bulma. ( K-means clustering). Bunun algoritması da C ile olacak

gamuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zamanında 0 aldığım ödevdi :D duygulandım. İnternetten hazır bulunan ödevin hocanın ağlarına yakalanmasıyla sonuçlanmıştı. Dosyadan okuma basit de K-means kümeleme ile ilgili nette çok örnek bulabilirsin. Benim ödevi bulabilirsem atarım buraya. Ama kendin uğraş bence.

mrbudak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamanında 0 aldığım ödevdi :D duygulandım. İnternetten hazır bulunan ödevin hocanın ağlarına yakalanmasıyla sonuçlanmıştı. Dosyadan okuma basit de K-means kümeleme ile ilgili nette çok örnek bulabilirsin. Benim ödevi bulabilirsem atarım buraya. Ama kendin uğraş bence.
çok fazla örnek var ama c de kodu yok onu bulamadım. Valla bulup gönderebilirsen süper olur

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Örnek kod aramak yerine hangi mantıkla çalıştığını çözmeyi öğren. İleride mühendis olacaksın. İnternetten arayıp bulmayı herkes becerir. Herkesten bir farkın olsun. Ben bir sıcak pazarlamacıyım ve lise mezunıyum. Ben arayıp bulursam, senin mühendisliğinin ne değeri kalır ?