Doping' ten arandım! Herkes okusun, başınıza gelebilir...

Bu konuyu okuyanlar

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Merhabalar,

Bugün doping.com.tr den aradılar ve sanki TTNET ten arıyormuş gibi TTNET ile sözleşmemin bittiğini ve devam etmek için yenilersem indirim yapılacağını söylediler. Arayan bayana özellikle TurkTelekom' dan hizmet almak istiyorum ben dediğimde "Tabi ki TTNET ten hizmet alacaksınız, ttnet alt yapısını kullanıyoruz." denildi. Defalarca TTNET mi ? dediğimde sadece evet yada buna benzer kaçamak cevaplar verildi. Biliyorum tabi ben ttnet ten aranmadığımı :) Ufak bi oyun oynayayım diyeyim. Pazarlağımı yaptım ve nasıl olsa ttnet ten hizmet alıyorum ve ttnet in hizmetleri devam edecek dediniz. Tivibu ve Vitamin' i de paketime ekleyin, ne zaman aktif olur dedim... Bayan ufak bir şok geçirdi :) Ben bilmiyorum da biraz digiturk ile daha iyi bir anlaşmamız varda, ahmet bey şimdi burda yok gelse söylerdi de... interneti aktif edelim ondan sonra da diğerleri hallolur gibi saçma saçma konuşmaya başladı ve kandırmayı beceremediği için iyi günler biz sizi ararız gibi diyerekten telefonu kapamaya çalıştı :)

Bu saatten sonra bu tavırlarından dolayı doping firması 1 yıl bedava adsl dahi verse onlarla çalışmam.

Doping bi yana 2 tane daha büyük problem var;
1) TTNET altyapısı kullanan bir firma TTNET' e nasıl böyle bir oyun oynayabilir, nereden bu cesareti buluyor ? Devlet/BTK vs.. buna nasıl göz yumuyor?
2) Nasıl oluyorsa benim sadece TTNET te kayıtlı olan telefon bilgime, isim bilgime ve TTNET le sözleşmemin hangi tarihte bittiğine ulaşabiliyor ? (sallayıpta tutmadıysa artık :) )

TTNETDESTEK bir açıklama yaparsa sevinirim, gerçi ttnet' e direk mail gönderdim, gelen maili de burada yayınlamayı planlıyorum.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

11Trex11

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Geçen günde beni aradılar vodafone'dan arıyorum dedi.Telefon kazandınız iletişim adresinizi verirseniz yollayacağız dediler benimde dalgınlığıma geldi verdim 3 gün sonra nokia'nın uyduruk bi telefonu geldi elime Vodafone faturalı şaşırdım birazcık :) 5-6 yıldır Telsim-Vodafone kullanıcısıyım ondan olsa gerek :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
1) bu oyun oynama değil. sonuçta tüm adsl şirketleri türk telekom altyapısını kullandığı için her türlü türk telekom kazanmış oluyor. ismi ttnet olsun veya olmasın.

2) bu yüzden abone bilgileri bir havuzda toplanıyor ve diğer adsl şirketleri ile paylaşılıyor. buna müsade eden türk telekom. :)

underfire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ona bakarsan ben 2 yıldır taahhütlü olarak doping kullanıyordum. taahhütün bittiği gün ttnet'ten arayıp, bize geçmek ister misiniz dediler. resmen müşteri avındalar. hepsi aynı..

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben olsaydım ağzıma geleni söyleyip telefonu yüzlerine kapatırdım

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
tt zırt pırt beni tarife değiştir diye arıyordu. bir gün bunlara kızdım iki hafta aramadılar iki hafta sonra bir kadın beni tekrar aradı ve elindeki kağıttan bir şeyler okumaya başladı. ben de bu sırada telefonu yanıma koydum sesimi çıkartmadım. kadın okumayı bitirince sustu sesinizi alamıyorum kapatacağım demeye başladı. ben de yine ses yok. sesinizi alamıyorum kapatacağım dedi ben de iyi olur dedim duyacağı ses tonuyla. sonra kadın konuşmaya başlayacaktı ben de aynen şöyle dedim.
"bana bakın hanımefendi ben tt ye beni aramayın dedim kızdım bağırdım anlamadınız bir tek sövmek kaldı geriye onu da size yapmıyorum"
kadın "tamam, ben buraya bir daha sizin aranmamanıza dair not alıyorum" dedi bakalım bekliyorum aramaya cesaret eden çıkacak mı

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
tt zırt pırt beni tarife değiştir diye arıyordu. bir gün bunlara kızdım iki hafta aramadılar iki hafta sonra bir kadın beni tekrar aradı ve elindeki kağıttan bir şeyler okumaya başladı. ben de bu sırada telefonu yanıma koydum sesimi çıkartmadım. kadın okumayı bitirince sustu sesinizi alamıyorum kapatacağım demeye başladı. ben de yine ses yok. sesinizi alamıyorum kapatacağım dedi ben de iyi olur dedim duyacağı ses tonuyla. sonra kadın konuşmaya başlayacaktı ben de aynen şöyle dedim.
"bana bakın hanımefendi ben tt ye beni aramayın dedim kızdım bağırdım anlamadınız bir tek sövmek kaldı geriye onu da size yapmıyorum"
kadın "tamam, ben buraya bir daha sizin aranmamanıza dair not alıyorum" dedi bakalım bekliyorum aramaya cesaret eden çıkacak mı

ahaha :D

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Helal olsun :) Az bile yapmışsın :D

serap1980

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, artık insanları kaybetmek icin firmalar elinden geleni yapıyorlar aradıklarında dürüstce varsa faydası anlatsalar insanlarda kendilerine faydalı olanı secse o zaman hem müşteri kazanırlar hemde degerlerini yitirmezler.
Yalan dolan bir dünya masal hikaye karnımız tok artık anlayın türk insanı saf degil köprüyü almaz artık :).

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bu ADSL firmaların tavırları bankaları bile geçti. Laf bir kere söylenir. Zıvanadan çıkarıyorlar insanı...

Reaksiyon puanı
2,146
Valla ya ama efenim şöyle ama efenim böyle, illa lan istemiyorum diye bağırttıracaklar adamı.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Fuarlarda 2-3 defa aynı reklam kızlarının gelip reklam yapması gibi.Biz daha önce bilgi almıştık. :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
[MENTION=83278]samilcan[/MENTION] hadi yap şakanı :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Hehe :D

Aynı olayı 2-3 kez bende yaşadım. Biz filan adsl sözleşmeniz bitmek üzere şu tarifemiz var düşünürmüsünüz vs vs benzer konuşmalar yapıp duruyorlar. Halbuki ortada öyle birşey yok. Ayrıca bu telefon ve şözleşme olayını nasıl bu kadar detaylı öğreniyorlar bende merak ediyorum.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Superonline' dan da arandım aynı şekilde :) 3. firma oldu bu. TTNETDESTEK halen bilgileri paylaşmıyoruz diyebiliyor musunuz ? ttnet' e mail de atıyorum, cevap veremiyorlar. Halbuki ilk mailin cevabı hemen gelmişti :)

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,

Bugün doping.com.tr den aradılar ve sanki TTNET ten arıyormuş gibi TTNET ile sözleşmemin bittiğini ve devam etmek için yenilersem indirim yapılacağını söylediler. Arayan bayana özellikle TurkTelekom' dan hizmet almak istiyorum ben dediğimde "Tabi ki TTNET ten hizmet alacaksınız, ttnet alt yapısını kullanıyoruz." denildi. Defalarca TTNET mi ? dediğimde sadece evet yada buna benzer kaçamak cevaplar verildi. Biliyorum tabi ben ttnet ten aranmadığımı :) Ufak bi oyun oynayayım diyeyim. Pazarlağımı yaptım ve nasıl olsa ttnet ten hizmet alıyorum ve ttnet in hizmetleri devam edecek dediniz. Tivibu ve Vitamin' i de paketime ekleyin, ne zaman aktif olur dedim... Bayan ufak bir şok geçirdi :) Ben bilmiyorum da biraz digiturk ile daha iyi bir anlaşmamız varda, ahmet bey şimdi burda yok gelse söylerdi de... interneti aktif edelim ondan sonra da diğerleri hallolur gibi saçma saçma konuşmaya başladı ve kandırmayı beceremediği için iyi günler biz sizi ararız gibi diyerekten telefonu kapamaya çalıştı :)

Bu saatten sonra bu tavırlarından dolayı doping firması 1 yıl bedava adsl dahi verse onlarla çalışmam.

Doping bi yana 2 tane daha büyük problem var;
1) TTNET altyapısı kullanan bir firma TTNET' e nasıl böyle bir oyun oynayabilir, nereden bu cesareti buluyor ? Devlet/BTK vs.. buna nasıl göz yumuyor?
2) Nasıl oluyorsa benim sadece TTNET te kayıtlı olan telefon bilgime, isim bilgime ve TTNET le sözleşmemin hangi tarihte bittiğine ulaşabiliyor ? (sallayıpta tutmadıysa artık :) )

TTNETDESTEK bir açıklama yaparsa sevinirim, gerçi ttnet' e direk mail gönderdim, gelen maili de burada yayınlamayı planlıyorum.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

beni de aramışlardı bende şöyle bir konu açmıştım :

http://forum.shiftdelete.net/internet-haberleri/231265-doping-internetten-aradilar.html

sweet_6360

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar tabıkıde herkesın kendı tercıhı ama bn kurumsal bır servıs sağlayıcısından hızmet alın derım bn urfalıyım ve işyerınde dopıng ınkını kullanıyıruz sözleşme süresi bitince ttnet e geçcem.saçmalık dopıngın il de bır tane temsılcılığı yok faturayı bıle bankadan yatırıyoruz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Doping abone yaptıktan sonra sizi işi bitiyor.. tam bir rezalet firma yalanlarla müşteri toplama derdinde ama hizmete gelince yoklar ortada . arkadaşımız Urfada bayiliginin olmadığını söylemiş evet bende Antalyada yaşıyorum yok bayilik ve arıza kaydı yaptırdıgınızda verdikleri 2 cvpdan başka 1 şeyyok modem şirketinizi arayın veya kablolarınızda ek varmı... telekom adına arayıp insanları kandırmaktan başka 1 şey yaptıkları yok.. 2 sene kullandım sözleşmem bitene kadar hergün dopinge sinilenerek geçti.. aldanmayın derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beni de aradılar 5 gün önce ttnet ile sözleşmemin bittiğini söylediler ve yeni kampanya dahilinde sözleşmemin devam etmesini istiyormusunuz diyerek.. 3 kere sormama rağmen ttnet e bağlı olduğumu söylediler. ve bugün ttnet den beni aradılar onlara bağlı olmadığımı söylediler.. itiraz hakkımı kullanıp iptal etmek istiyorum dedim umarım 2 gün içinde dönerler. ve Dijitürk bağladılar evimize bunun için ne yapmalıyım bunu da iptal etmeme gerek varmı? iptal edenler gereğinden fazla masraf ödediklerini yazmışlar..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sözleşme bitiş tarihini ve mps hızını sallıyorlar, siz de hayır şu tarih bu hız deyince gerçeği de öğrenmiş oluyorlar.

cutinç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
0212 709 94 06 bu numaradan gına geldi kıza bağırdım arama dedim dün iyi tamam dedi suratıma kapattı. Hem suçlu hem güçlü bir de trip atıyor.