Donanım Tavsiyesi (48 saat içinde Pc'yi alıcam)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MSI A68HM GAMING Amd A68H 2400MHz(O.C.) DDR3 Soket FM2+ mATX Fiyatı
Anakart bu buna uygun 150 200 TL arası bir HDD önerirmisiniz diğer parçaları ben ayarladım fakat bunda sata olayı falan var o yüzden ben bi yardım almak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

KASAM : EVEREST RAMPAGE MAJEST MidT ATX

bu arada kasa ile anakarta uyuşmazlık yok dimi internette MidT Atx ve mATX anakartta sıkıntı olmaz yazıyorda ?

İŞLEMCİM: Amd A87600 APU R7+GPU

Son düzenleyen moderatör:
MSI A68HM GAMING Amd A68H 2400MHz(O.C.) DDR3 Soket FM2+ mATX Fiyatı
Anakart bu buna uygun 150 200 TL arası bir HDD önerirmisiniz diğer parçaları ben ayarladım fakat bunda sata olayı falan var o yüzden ben bi yardım almak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

KASAM : EVEREST RAMPAGE MAJEST MidT ATX

bu arada kasa ile anakarta uyuşmazlık yok dimi internette MidT Atx ve mATX anakartta sıkıntı olmaz yazıyorda ?

İŞLEMCİM: Amd A87600 APU R7+GPU
Çok kaliteli bir HDD'dir.

Toshiba P300 High Performance 3.5" Sata 3.0 1TB Sabit Disk Fiyatı

Bütün anakartlar sata arabirimi kullanıyor zaten, uymama gibi bir ihtimal söz konusu olamaz :)
peki sistemim böyle

İŞLEMCİ AMD A8 7600 KASA EVEREST RAMPAGE MAJEST KASA PSU AYRI ANAKARTIMDA MSI A68HM GAMING ANAKART SİSTEM BÖYLE GÜZELMİ ? KASA ANAKART uyuşmazlıgı olurmu anakart mATX kasa MidTATX

peki sistemim böyle

İŞLEMCİ AMD A8 7600 KASA EVEREST RAMPAGE MAJEST KASA PSU AYRI ANAKARTIMDA MSI A68HM GAMING ANAKART SİSTEM BÖYLE GÜZELMİ ? KASA ANAKART uyuşmazlıgı olurmu anakart mATX kasa MidTATX
Uyar hiç sorun etme :)

Kasa da genişletme yuvaları mevcut, anakarta uygun olarak yuvaları yerleştir ve vidala :)

Biraz geç oldu ama kaç gündür yoktum cevap yazamadım.

stat counter