Donanım Tavsiye

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

K8GERSKY

Asistan
overclock olayını bilmiyorum ama olması için OC yazması gerekiyor değil mi? windows olayını da pcden anlayan birilerine gitsem yapar herhalde bana yoksa öyle zor birşey değil herhalde
Hocam ben sıvı soğutma falan görünce overclock yapacaksınız diye düşündüğüm için X li modeli koydum aralarında performans olarak fark pek fazla değil. X li model alırsanız eğer yapacaksanız daha güzel sonuç verir onun dışında aralarındaki fiyat farkına bakılarak alınmalı eğer aralarında 100 tl fark varsa neden x li model alınmasın?

gökhankul

Üyecik
Hocam ben sıvı soğutma falan görünce overclock yapacaksınız diye düşündüğüm için X li modeli koydum aralarında performans olarak fark pek fazla değil.
tamam 3600 diyosanız doğrudur onu alırız kaptanlar bilen sizsiniz güvencez bide parayı toplayabilsem pcyi toplatcam hızlıca ama son ayarlarıyla herşey tamam mıdır k8gersky foto atmıştım bir tane orada onu da cevaplarsan sevinirim her şey tamam mı

K8GERSKY

Asistan
Hocam 6600 tutmuş sizin. Bende kendim topladım bi bunada bakın bakalım.
Screenshot_20190809-194834.png

@met 35

Son düzenleme:

K8GERSKY

Asistan
Sinerjiden topluyorum güvenilirdir. Fotoğrafın üstüne basıp büyütebilirsiniz

K8GERSKY

Asistan
Tabiki alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakat arkadaşların görüşlerini bekleyin.

K8GERSKY

Asistan
Hocam ekran kartını 2060 koydum asusun rog strix modeli sizinkinden 100 tl farkla site sarı diye mi almayacaksınız? :D:D

gökhankul

Üyecik
2060'ın ti versiyonu yok hocam. :)

Ben telefondan ss aldım o yüzden okunmuyor kendi sitesinde gayet açık.
yok ben gerçekten okuyamıyorum parlıyo gibi okunmuyor bir gözüm 6 numara belki o etkiliyordur

K8GERSKY

Asistan
Menünüzü 100 Tl farkla bir büyük boy ister misiniz gibi bişey oldu benim attığım. Rami, anakartı istediğinizi alabilirsiniz fakat ekran kartı benim attığım sitede çok uygun. Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama burdan girip isteğinize göre toplayın.

Diğer sitelere nazaran biraz daha uyguna bulabilirsiniz.

gökhankul

Üyecik
Menünüzü 100 Tl farkla bir büyük boy ister misiniz gibi bişey oldu benim attığım. Rami, anakartı istediğinizi alabilirsiniz fakat ekran kartı benim attığım sitede çok uygun. Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama burdan girip isteğinize göre toplayın.

Diğer sitelere nazaran biraz daha uyguna bulabilirsiniz.
yok hocam siteyi açıyorum ve gerçekten görmüyorum

K8GERSKY

Asistan
Peki hocam 2060 yerine 1660ti alın o zaman turuncu turuncu ütopyadan. :tearsofjoy::tearsofjoy:

stat counter