Donanım haber pişmanlıktır

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
DH'de özellikle Mesut ve Erdi'nin hazırladığı videoları severek izlerim. Samimiyetleri, sıcaklıkları, mütevazi kişilikleri ve ele aldıkları konulara hakimiyetleri çok iyi. Robot gibi konuşup, robot gibi hareket etmiyor oluşları, diğer üyelerle sürekli iletişim halinde olmaları bile önemli bir artı puan.

Zaten Donanım Haberi Adam gibi gözükmesini sağlayanlar onlar yani başkası olsa rezalet iş çıkarır

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
SDN forum bu aralar aşırı aşırı sakin.
Telefon önerilerinde konu açılmış 21 dakika önce cevap veren yok. Cevap vermeyeyim vermeyeyim dedim verdim üste çıktı iki üç cevap gelmeye başladı cevap vermesem üste çıkmayıp cevap gelmezdi o konuya.
Bomboş forum bomboş.
Bayramdan dolayı olabilir,insanlar memleketine ,tatile vs gidiyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ya genel olarak forumları severim ama bu foruma sadece birine mesaj atabilmek için üye olmak zorunda kaldım eğitimle alakalı bir konuyu danışcaktım zaten mesajda atılmıyor nasıl gereksiz bir siteyse ilk başta iyi gibi göründü ama resmen ipini koparan gelmiş şikayet edecek moderatör falanda yok heralde baya başıboş bir site üyelik iptal edilmez heralde ama burası çok hareketsiz diye düşünürken sdnye şükrettim yani ahlaksız gereksiz siyasetten girip başka yerden çıkan amaçsız bir site uzak durun derim
DH Forum'dan bende şikayetçiyim,çok gereksiz ve troll insan var kaç kez şikayet ettim beni banladılar.Gerisini sen düşün yani.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Arkadaşlar konu başlığım düzgün olmayabilir yazacak bir şey bulamadım donanım haber ne kadar boş insanla dolu veya ne kadar disiplinsiz yazmalıydım ama olmaz diye böyle yazdım site veya forum hakkında veya bilgi düzeyleri hakkında çok bir şey bilmiyorum tek gözlemlediğim boş konuşan insan çok ve denetim yok bence biraz ilgilenseler daha iyi olur belki buraya üye modları falan vardır biraz çeki düzen verseler iyi olur sdn hakkında da çok bir şey bilmiyorum ama forum işleyişi olarak ordan daha düzenli diyebilirm

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Valla beni bıktırdı Forum Donanımhaber'deki troller. Bu bahsettiğim trol grubunun kendi gibi düşünenlerden başkasına saygısı yok. Adamları şikayet bile etsen sonuç alamıyorsun. Bu yüzden adam gibi forum arıyorum. SDN Forum daha disiplinli geldi.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Valla beni bıktırdı Forum Donanımhaber'deki troller. Bu bahsettiğim trol grubunun kendi gibi düşünenlerden başkasına saygısı yok. Adamları şikayet bile etsen sonuç alamıyorsun. Bu yüzden adam gibi forum arıyorum. SDN Forum daha disiplinli geldi.

DH de herkes ölücü ve çok bilmişlerle dolu. Moderatörleri zaten ayrı kafada. Durduk yere banlıyorlar ama neden banlandığını bile bilmiyorsun. Benim 6 senelik hesabımı hiç ettiler ona üzüldüm sadece.

~ KaanCK ~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Zaten donanımhaberin forumu güvenilmez.
Https protokolü bile yok.
Bi sistem önermiştim eskiden şöyle demişlerdi;
Topladığın sistemler tam bir çöp ve rezalet, Bu forumda en az 5 yıl geçirmen lazım demişlerdi.

Yağni TAM BIR PIŞMANLIKTIR!

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Zaten donanımhaberin forumu güvenilmez.
Https protokolü bile yok.
Bi sistem önermiştim eskiden şöyle demişlerdi;
Topladığın sistemler tam bir çöp ve rezalet, Bu forumda en az 5 yıl geçirmen lazım demişlerdi.

Yağni TAM BIR PIŞMANLIKTIR!

Yağni ne demek? Site zaten çöp zaman geçirmek için takılıyorum o kadar. İkinci el bölümü resmen çöp.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
yayvan bir aksanla konuşan kızlar genelde yağni diyorlar. yani kelimesinin eş anlamlısı olarak kullanıyorlar. "yağni, yağne, yaane, yaana" gibi alternatifleri de var. mizah ya da sarkastik içerikli yazılarda da kullanılabiliyor.

ben de dh'ye girecektim buraya geldim vazgeçip.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Türkiye'de dh kadar aktif kullanıcı kulüplerine sahip bir forum var mı?

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Orasına bir şey diyemeyeceğim. Doğru aktif kullanıcısı çok, katılıyorum.

Zaten ben üyelerin genelinden bahsetmiyorum. Ortalığı bulandıran, ona buna sataşan trollere ayar oldum sadece. Trollük yapanı şikayet ediyorum ama sonuç alamıyorum.

Disiplin işlemiyor tam olarak. Millet kolayca birbirine sataşıyor. Ama bunu engellemeye yönelik düzgün işleyen disiplin mekanizması yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Orasına bir şey diyemeyeceğim. Doğru aktif kullanıcısı çok, katılıyorum.

Zaten ben üyelerin genelinden bahsetmiyorum. Ortalığı bulandıran, ona buna sataşan trollere ayar oldum sadece. Trollük yapanı şikayet ediyorum ama sonuç alamıyorum.

Disiplin işlemiyor tam olarak. Millet kolayca birbirine sataşıyor. Ama bunu engellemeye yönelik düzgün işleyen disiplin mekanizması yok.
Blokla geç niye uğraşıyorsun ki?

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Öyle olunca saygılı bir tartışma ortamı oluşmuyor işte. Ben istiyorum ki kimse kimseye saygısızlık yapmadan trollğk yapmadan fikrini insanca beyan etsin.
SDN Forum bana daha saygılı/disiplinli gibi geldi. Biraz bakacağım SDN forumuna. İnşallah beklediğim gibi çıkar.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Oranın doğru düzgün yönetici bir kadrosu bile yok. Veri kaybı korkusundan sitenin teması senelerdir aynı. Yatırım yapılamıyor. O forumdan sadece fikir edinebilirsin. Takılıp konu açmanın manası yok.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Özellikle genel ve siyasi konulardaki saygısızlar gıcık etti beni. O da yetmedi şikayet ediyorum ama sonuç alamıyorum.

Yoksa gerçekten kullanıcısı çok fazla forumun. Mesela ben Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum. DH'de Redmi Note 8'in konusu ve bayağı takip edeni vardı. Yani bayağı kullanıcı ile muhattap olabiliyorsunuz bir sorun ile karşılaşınca.

İnşallah burayı da takip edeceğim. Disiplinli görünüyor. Ben disiplini severim. Kurallara uymalı herkes. İhlal edenlere de yaptırım uygulanmalı.

Ben özellikle başım sıkışınca konu açıp soru soran biri değilim. Sorduydam da sonucundan haberdar etmeye çalışırım. Ha ne olur? Burada açarım konuyu.

Teşekkürler.

~ KaanCK ~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
burası kesinlikle çok iyi.
ŞİDDETLE ÖNERİRİM!
Özellikle genel ve siyasi konulardaki saygısızlar gıcık etti beni. O da yetmedi şikayet ediyorum ama sonuç alamıyorum.

Yoksa gerçekten kullanıcısı çok fazla forumun. Mesela ben Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum. DH'de Redmi Note 8'in konusu ve bayağı takip edeni vardı. Yani bayağı kullanıcı ile muhattap olabiliyorsunuz bir sorun ile karşılaşınca.

İnşallah burayı da takip edeceğim. Disiplinli görünüyor. Ben disiplini severim. Kurallara uymalı herkes. İhlal edenlere de yaptırım uygulanmalı.

Ben özellikle başım sıkışınca konu açıp soru soran biri değilim. Sorduydam da sonucundan haberdar etmeye çalışırım. Ha ne olur? Burada açarım konuyu.

Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendimde DonanımHaber forumundaydım kullanıcıları bildiğin gıcık.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Oranın doğru düzgün yönetici bir kadrosu bile yok. Veri kaybı korkusundan sitenin teması senelerdir aynı. Yatırım yapılamıyor. O forumdan sadece fikir edinebilirsin. Takılıp konu açmanın manası yok.
Orada ki hesabimi sildiler newrotikstar mi ne? Onun multisi olduğumu iddia edip o ariza gene sizdi oraya...

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
O değil de her forumda sorun yaşayan bu foruma gelip neden konu açıyor onu anlamadım :)

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O değil de her forumda sorun yaşayan bu foruma gelip neden konu açıyor onu anlamadım :)

Beni mi kastettiniz bilmiyorum ama konu 2017 yılında açılmış. Ben konuyu yeni açmadım.

Eğer beni kastettiyseniz şöyle izah edeyim;
Ben kimseyle sıkıntı yaşamadım DH'de. DH'de hiç ban almadım şu an da banlı falan değilim yani. DH'de disiplinin olması gerektiği gibi işlemediğinden yakındım. Shiftdelete forumunun daha disiplinli olduğunu söyledim.

Bu konunun sayfasına da Google'da Donanımhaber ile Shiftdelete karşılaştırması yaparken rastladım. Bu yüzden konuya yorum yaptım.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Her yerde gereksiz insanlar bulabilirsin. SDN'de de var ama çok az. Önemli olan uyumu sağlamak ve bunlara kafa yormamak. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...