Donanım haber ile yaşadığım sıkıntı

Bu konuyu okuyanlar

Birkan34

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Evet arkadaşlar dün donanımhaberle çok büyük bir kavga yaşadık

Dün saat 4 gibi kural dışı konu diye kapattılar konumu sonra saat 10 gibi girdiğimde konu yanlış yerde diye bana 7 7 14 gün konu dışı uzaklaştırma verildi daha sonra bu sabah 7 gibi girdiğimde ise bana 11 gün ceza verilmiş bir baktım fake hesap ulan telefonla etkinleştirdim nasıl fake hesap olur
Dahası admine sorun yazdım cevap vermeden sorunumu kapatmış

Bu siteyi nasıl kapattırabilirim bilgisi olan var mı bu konuda yardımcı olur musunuz allah rızası için

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Şimdi senin açtığın bu konu da yanlış yerdeydi, ama ne yapayım bilemedim şimdi. :p

Neyse sessiz sedasız uygun bölüme taşıyayım. :D

Birkan34

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Hocam forumda yeniyim daha tam tanımıyorum

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Daha demin açtığın konuda shift delete'i dh seviyesine taşımak istiyordun, birdenbire ne olduda siteyi kapattırmak istiyorsun :)

Ayrıca bu işler o kadar değil.

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Uzaklaştırıldın diye siteyi kapattırmakta iyiymiş. İstediğini yaparlar ister gir ister girme seni zorlayan yok yani.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
yanlış anlama ama o sitede hergün senin gibi kaç kişiyle uğraşıyor adamlar. Arkadaş bir konu açacaksan nereye açacağına iki dakika bak bir zahmet. ne üşengeç adamlarsınız. Ondan sonra gidip başka yerlerde afra tafra yapıyorsunuz.

Milletvekili yada Bakan tanıdığın varsa söyle kapattırsın yoksa mevzuyu unut gitsin.

DH yoksa SDN var :)

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Zaten böyle boş mesajlar açmaya devam ederse kendine üçüncü bir forum arayacak 😀

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
poyraz karayel bu duruma şöyle der hepsi manyak bunların...

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
en garanti yol
[video=youtube;OTjJMbQihtc]https://www.youtube.com/watch?v=OTjJMbQihtc[/video]

Birkan34

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar bide fake hesap çıktı neymiş fake hesapmış benim hesabım
yav telefon numarası ile etkinleştirdim fake nasıl olsun

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Zaten böyle boş mesajlar açmaya devam ederse kendine üçüncü bir forum arayacak 

Ben burayı aramadım donanımhaberden başka forum düşününce hemen aklıma geldi :)

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
klasik dh tavrı zaten IŞİD kafası ile yönetiliyor yandaş forum... her üyeyi 1~2 kere süresiz uzaklaştırıyorlar...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Ii0_7UHrFxZ7Uskyy0yGNgNqKNjGXu6XjiP8rApbBsM=w1366-h59-no

onlara göre herkes fake ...

Birkan34

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Daha demin açtığın konuda shift delete'i dh seviyesine taşımak istiyordun, birdenbire ne olduda siteyi kapattırmak istiyorsun :)

Ayrıca bu işler o kadar değil.

Hocam o zaman fake hesap demiyorlardı oldu fake hesap

bide fake hesap cezası 7 gün diyor başka cezam yok ama 11 gün ceza vermişler bu yaptıkları adalet mi?

writeitright

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Valla kimse kusura bakmasın işi mod. luk ise hakkıyla yapacak. Yapamıyorsa tıpış tıpış ayrılacak mod.luktan.

Bende bir sorun yaşadım üyenin biri durduk yere küfür etti, şikayet ettim, sadece yazısını sildiler, sonra üyenin yazılarını inceledim, konudışında mod. arkadaşıyla çok iyi sohbet muhabbet etmişler anlayacağınız bunlar birbirlerini tanıyorlar, bende tekrar şikayet açıp bildirdim.

Benimle ilgilenen o mod arkadaş değişti, sonra elemana ceza verilir biraz sabret yazdılar, kendi üstlerine konuyu iletmişler. Sonuç ne mi oldu, eleman 10 gün ceza aldı bende DURDUK YERE! şikayet etme kısmını meşgul etmekten 7 gün ceza aldım. Ve o an forumu bıraktım.

Anlayacağınız o sitede rütbelilerin tanıdıkları rahat rahat küfür edip sağa sola giydirirken, modlar bunların arkalarını temizliyor.

Ben önceki mesajları araştırmasam hiçbirşey yapacakları yok ben küfürü yediğimle o da ettiğiyle kalacaktı. O değil birde bu hakaretin gerçektende cezası var artık, hepinizin aklında olsun, uğraşın, bu tarz çocuklar eve mahkeme kağıdı geldiğinde anne babasından dayak yedikten sonra foruma girip size salya sümük ağlayarak özür mesajları atarlar.

Haklarınızı bilin. Kullanın.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Başka forumları bıraksak artık :D çok uzamadı mi bu konu ?

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
bu olay benimbaşıma yüzlerce kez geldi,DH klasiği bu....

Birkan34

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Valla kimse kusura bakmasın işi mod. luk ise hakkıyla yapacak. Yapamıyorsa tıpış tıpış ayrılacak mod.luktan.

Bende bir sorun yaşadım üyenin biri durduk yere küfür etti, şikayet ettim, sadece yazısını sildiler, sonra üyenin yazılarını inceledim, konudışında mod. arkadaşıyla çok iyi sohbet muhabbet etmişler anlayacağınız bunlar birbirlerini tanıyorlar, bende tekrar şikayet açıp bildirdim.

Benimle ilgilenen o mod arkadaş değişti, sonra elemana ceza verilir biraz sabret yazdılar, kendi üstlerine konuyu iletmişler. Sonuç ne mi oldu, eleman 10 gün ceza aldı bende DURDUK YERE! şikayet etme kısmını meşgul etmekten 7 gün ceza aldım. Ve o an forumu bıraktım.

Anlayacağınız o sitede rütbelilerin tanıdıkları rahat rahat küfür edip sağa sola giydirirken, modlar bunların arkalarını temizliyor.

Ben önceki mesajları araştırmasam hiçbirşey yapacakları yok ben küfürü yediğimle o da ettiğiyle kalacaktı. O değil birde bu hakaretin gerçektende cezası var artık, hepinizin aklında olsun, uğraşın, bu tarz çocuklar eve mahkeme kağıdı geldiğinde anne babasından dayak yedikten sonra foruma girip size salya sümük ağlayarak özür mesajları atarlar.

Haklarınızı bilin. Kullanın.

Hocam üzerine gidince admin yazdığım destek forumuna cevap vermeden kapatıyor sonra dh problemleri diye konu gördüm açtım bir konu dedimki zaten konuları kapatıyorsunuz neden ceza veriyorsunuz biraz daha fazla çalışıp kapatın konuları ay sonunda siz para alıyorsunuz dedim bir tek konuları kapatma hikayesine cevap yazılmadı yok efendim işte para ile çalışmıyormuş bilmem neymiş forumda " Bu ay dh hesabınıza kaç para yattı" diye konu gördüm girdim içeri bi baktım bana yazan adam da para almış sonra kişi değişti başka adam geldi ceza sürelerinde kısaltma yapıldı bilmem ne
Sonra 11 gün ceza verildi fake hesap diye başka bişi bulamadılar heralde

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hiç yorum yazmadan da ceza alabiliyorsun sadece orada trollük yapan kardeşin olsun yeter.

Hocam troollük yaptım gitmiş biri şikayet etmiş 3 ceza puanı almışım 5te 4 gün ceza veriliyor

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Neyse bırakalım bence de o forumu, herkes zamanla anlıyor zaten ne olduğunu.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Evet arkadaşlar dün donanımhaberle çok büyük bir kavga yaşadık

Dün saat 4 gibi kural dışı konu diye kapattılar konumu sonra saat 10 gibi girdiğimde konu yanlış yerde diye bana 7 7 14 gün konu dışı uzaklaştırma verildi daha sonra bu sabah 7 gibi girdiğimde ise bana 11 gün ceza verilmiş bir baktım fake hesap ulan telefonla etkinleştirdim nasıl fake hesap olur
Dahası admine sorun yazdım cevap vermeden sorunumu kapatmış

Bu siteyi nasıl kapattırabilirim bilgisi olan var mı bu konuda yardımcı olur musunuz allah rızası için
kardeşim dh'de benimde üyeliğim var orası aşırı kuralcı bir ortam kuralların en ufak bir dışına çıksan hemen ceza yada uzaklaştırma tarzı cezalar geliyor orada konuşurken ve konu açarken çok dikkatli olacaksın adamın tekiyle bende dalaştım yiyorsan klavye delikanlısı olma dışarda görüşelim dedim ve sustu anlıyacagın oradaki moderatörler rütbelileri ve uzun eski üyeleri tutuyorlar.Bırak Dh Forumu gel SDN Hepimize Yeter buradaki ortam çok daha iyi ve düzgün kimse kimseyi kollamıyor hemen ceza kitlemiyorlar uyarıyorlar tatlı dille gel burda sorunları konuşalım bırak Dh yada başka siteyi.

neclamanj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
genelde öyle şeyler yapmıyorlar ama bir hata olmuştur

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
siz o forumu hala faydalı ve güvenli mi buluyosunuz millet konusu üst plana çıksın diye sayfasını 100 lerce kes F5 liyo aptal moderatorleri oto **oka art niyet arayıp ban atıyo durduk yerde olup olmadık cümleye takılıyolar uyarmadan ya sınırsız ban atıyolar ya da forumdan 2 haftalığına uzaklaştırıyolar iğrenç ötesi bi forum nefret ediyorum saatler içinde paylaştığın içerik aşağılara gömülüyo yüzüne bakmıyolar paylaştığın içeriğin keşke kapatılsa bi çok merak ettiğim sorunları oyun önerilerine bu ve o forumdan bakıyorum ama onun dışında çöp ve rezalet bi forum yöneticileri ve moderatörleri

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
iftira atma troll-amca fake hesap açıp şikayet etmedin sanki...