Donanım canavarı Excalibur E800 incelemesi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Donanım canavarı Excalibur E800 incelemesi

Excalibur E800 inceleme videomuzda, performansı çok yüksek bir masaüstü bilgisayar almak isteyenlere hitap eden modelin detaylarına yakından bakıyoruz. İşte Excalibur E800 incelemesi!

Casper Excalibur E800 modelini beğendiniz mi? Böylesi üst düzey bir PC ister miydiniz?

Son düzenleme:

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Casper mı, kalsın.
Daha iyisini kendim toplarım 10.000TL etmez bile.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Bunları fiyatlandırırken neyin kafasını yaşıyorlar çok merak ediyorum.

M. Samet

Doçent
Reaksiyon puanı
91
Custom sıvı soğutma var. Bu nedenle 10000 eder ancak sonuçta Casper.

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Makine gerçekten güzel olmuş. Bizde böyle sıvı soğutma kaliteli kasa arayanlar hazır bulamıyor. Yalnız giden kaliteli editörlerin yerine gitgide ergenlerle doldurmak zorunda mısınız? Güç kaynağını A plus alın tavsiye ederim diyen, sıvı soğutma plakasını muhtemelen hayatında ilk defa görmüş: ekran kartının üstünde ayyy incecik soğutucu şeklinde yorumlarını esirgemeyen editör(!)

M. Samet

Doçent
Reaksiyon puanı
91
Aynen öyle. Teknolojiden anlamayan editörler ile teknoloji sitesi yönetiyorlar.

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hakkı Alkan sanki Steve Jobs yapmayın abi ya SDN ofisinde teknolojiden anlayan bugüne kadar tek bir kişi gördüm ben o da gitti zaten.
Berkin Bozdoğan adamdır diğerleri adam değildir. Kutu açılışı yapıp ürün özelliklerini yazmakla teknoloji editörü olunmuyor maalesef.

M. Samet

Doçent
Reaksiyon puanı
91
Eğer ban yemeyeceksem ya da forum kullanıcıları tarafından linç edilmeyeceksem düşündüklerimi yazmak istiyorum.

SDN'nin sitesi sırf tıklama almak için saçma ve yalan başlıklar atan dandik haber siteleri gibi. Telefon dışında nerdeyse haber yok. Haberlerin kalitesi de yerlerde.

Forumu yazım hataları, 10 yaş altı veletler, ergenler, teknolojiden anladığını düşünenlerden geçilmiyor. Zaten Technopat'tan sıkıldığım vakit buraya geliyorum yoksa beş para etmez.

Youtube kanalı da aynı şekilde sivilceli ergen ve teknolojiden anladığını düşünenlerden geçilmiyor. En uzun incelemesi 15-20 dakika. İçinde hiçbir bilgi yok zaten olan bilgiler de internetten kolayca edinebileceğiniz bilgiler. SDN'ye göre sponsorların bütün ürünleri mükemmel, harika.

Nereden tutsan elinde kalıcak bir oluşum. Mümkün oldukça buralara uğramamaya çalışıyorum.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Eğer ban yemeyeceksem ya da forum kullanıcıları tarafından linç edilmeyeceksem düşündüklerimi yazmak istiyorum.

SDN'nin sitesi sırf tıklama almak için saçma ve yalan başlıklar atan dandik haber siteleri gibi. Telefon dışında nerdeyse haber yok. Haberlerin kalitesi de yerlerde.

Forumu yazım hataları, 10 yaş altı veletler, ergenler, teknolojiden anladığını düşünenlerden geçilmiyor. Zaten Technopat'tan sıkıldığım vakit buraya geliyorum yoksa beş para etmez.

Youtube kanalı da aynı şekilde sivilceli ergen ve teknolojiden anladığını düşünenlerden geçilmiyor. En uzun incelemesi 15-20 dakika. İçinde hiçbir bilgi yok zaten olan bilgiler de internetten kolayca edinebileceğiniz bilgiler. SDN'ye göre sponsorların bütün ürünleri mükemmel, harika.

Nereden tutsan elinde kalıcak bir oluşum. Mümkün oldukça buralara uğramamaya çalışıyorum.
Haklsın birader aynen katılıyrum.

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bunları fiyatlandırırken neyin kafasını yaşıyorlar çok merak ediyorum.
Yurtdışında böyle sistemleri alırken sistem garantisi, yerinde servis, işçilik gibi sebeplerle kendin toplayacağın PC'ye göre oldukça fiyat eklenir. Lakin casper bu konuda taktir ettiğim bir firma, muhtemelen parçaları ucuza temin ediyor ve toplama fiyatına denk satıyor böyle sistemleri. Tabi sen GTX 1080, i7 işlemci SSD fiyatlarından bihabersen. Custom sıvı soğutma yerine H100 fiyatı ekliyorsan daha ucuz olduğunu düşünebilirsin. Tavsiyem git sıvı soğutma blokları ne kadar, radyatör pompa fiyatlarına bakıver. O rekorlar bile para...

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Yurtdışında böyle sistemleri alırken sistem garantisi, yerinde servis, işçilik gibi sebeplerle kendin toplayacağın PC'ye göre oldukça fiyat eklenir. Lakin casper bu konuda taktir ettiğim bir firma, muhtemelen parçaları ucuza temin ediyor ve toplama fiyatına denk satıyor böyle sistemleri. Tabi sen GTX 1080, i7 işlemci SSD fiyatlarından bihabersen. Custom sıvı soğutma yerine H100 fiyatı ekliyorsan daha ucuz olduğunu düşünebilirsin. Tavsiyem git sıvı soğutma blokları ne kadar, radyatör pompa fiyatlarına bakıver. O rekorlar bile para...
Casper'ı övüyorsan cidden bravo. Ender kişilerdnsiniz.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Bu sistem Barrow marka custom sıvı soğutma kullanılıyor, gidip fiyatlarına bakabilirsin, Çin'de hiçte uçuk fiyatlarda değiller. GPU block 100 dolar civarı CPU block ise 30-40 dolar civarında, diğer pompalar,exchangeri ve bağlantı adaptörleri ile birlikte 300 dolara bile gelir mi maliyet tartışılır.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Casper + 10000 ? :D :D :D :D

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
i5 işlemcili Casper bir laptop bilgisayarım var 2011 yılında çok ucuza almıştım lazım olur diye hala canavar gibi çalışıyor hatta GTA 5 bile oynatıyor, Win10 yükledim hala kullanıyorum.

M. Samet

Doçent
Reaksiyon puanı
91
Eğer GTA V oynamaktan kastınız en düşük ayarlardan 720P oynamaksa bu çok da iyi bir şey değil. Ayrıca sıcaklık, FPS gibi değerler de önemli

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Casper'ı övüyorsan cidden bravo. Ender kişilerdnsiniz.

idrak yolları mı tıkalı anlamadım ki. Babamın firması mı casper, bana ne ister al ister alma. Baahalı diye boş boş yorum yazmışsın, ben de sana aynı kasayı topla custom sıvı soğutma ile kaç para bi bak dedim...
Cevap: Casperi mi övüyon... töbe töbe.

Son düzenleme: