Donanım Arşivi 3200 Tl Donanım Alınırmı?

Bu konuyu okuyanlar

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;
Alınabilir bir sistemdir. Ama İtopya olduğu için PSU'su şühheli. :)

Stalkerley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba;
Alınabilir bir sistemdir. Ama İtopya olduğu için PSU'su şühheli. :)
Evet daha önceki cevaplarınızdada bu yanıtı vermiştiniz.Peki bu kaliteli bir PSU mu terkar sorun yaşatırmı aslında önceki konularda Donanım Arşivi V3 Alınırmı diye bir konu açmıştım fakat PSU dan olumlu bir yanıt alamayınca bu sisteme geçtim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Evet daha önceki cevaplarınızdada bu yanıtı vermiştiniz.Peki bu kaliteli bir PSU mu terkar sorun yaşatırmı aslında önceki konularda Donanım Arşivi V3 Alınırmı diye bir konu açmıştım fakat PSU dan olumlu bir yanıt alamayınca bu sisteme geçtim

Bu sistem oldukça harika PSU tarafında hiçbir eksiği yok bütün bileşenler olması gerektiği gibi :) gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Sistem alacaksanız Sinerji'den almanızı öneririm. Gayet iyi ve güvenilir bir sitedir. Bütçenizi söylerseniz size sistem önerebilirim. :)

Stalkerley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sistem alacaksanız Sinerji'den almanızı öneririm. Gayet iyi ve güvenilir bir sitedir. Bütçenizi söylerseniz size sistem önerebilirim. :)
Bütçem 3000 tl Sinerjinin İstanbulda bayielri bulunuyormu?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu sistem oldukça harika PSU tarafında hiçbir eksiği yok bütün bileşenler olması gerektiği gibi :) gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Hızlı cevabınızdan teşekkür ederim

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Bütçem 3000 tl Sinerjinin İstanbulda bayielri bulunuyormu?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hızlı cevabınızdan teşekkür ederim

İtopyadan da sistem toplayabilirsiniz onun İstanbulda Bayisi var :)
Rica ederim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Bu sistem almanızı önermem. Site PSU hakkında bilgi vermemiş. Sistemde SSD bulunmuyor ve ramleri biraz düşük gibi 3000 Mhz olsa daha iyi olur.

İyice bakarsan sistemde nasıl bir Psu kullanıldığını göreceksin günümüzün şartlarından dolayı bir ssd almak en az 500 tl ye bedel oluyor Ramların frekansı oldukça yeterli 3000 mhz olmaması onu perişan halde bırakmayacaktır :)
Screenshot_2018-01-27-10-01-06.png

Stalkerley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
İyice bakarsan sistemde nasıl bir Psu kullanıldığını göreceksin günümüzün şartlarından dolayı bir ssd almak en az 500 tl ye bedel oluyor Ramların frekansı oldukça yeterli 3000 mhz olmaması onu perişan halde bırakmayacaktır :)
Şuan bir sistem alırken bence SSD için de bütçe ayrılmalıdır. SSD'ler sistemi oldukça iyi etkiliyor.
Ram olarak da 2400 Mhz şuanki oyunlar için idealdir. Ama ileriyi de düşünerek 3000 Mhz daha iyi olur.