DOLANDIRILMAYIN UZAK DURUN!!!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cleversahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Değerli arkadaşlarım;
Sizi başımdan geçen bir olayla ilgili açıklama yapma zorunluluğu hissettim. Aşağıda ilan fotoğrafları olan ANKARA MAYA İLETİŞİM Ankara MAYA İLETİŞİM ELEKTRONİK Alışveriş ilanları sahibinden.com’da! diye bir yerden LG G3 telefon aldım. Telefonu kapıda kontrollü ödeme olarak aldım. Telefon ilanda denildiği gibi kapalı kutuda bandrollü falan değildi neyse dedim orijinal ise kullanırım. Orijinal mi diye tüm kontrollerini yaptım. Baktım orijinal sadece aksesuarları yan sanayi. Neyse ödemeyi yaptım tam dışarı çıktım telefon çaldı ses gitmediğini fark ettim. 15 gün değişimden değişim yapılacağını söyledi HÜSEYİN NAKAS adlı dolandırıcı. Ertesi gün telefonu gönderdim değişim yapılsın diye, fakat gönderdiğim güne.... O günden sonra bir hafta ulaşamadım, sonra cenazem var dedi. Telefonu gönderdiğim kişi siz hesap no gönderin hesabınıza parayı gönderecek dedi yine bir hafta ses seda yok.

SÖZÜN ÖZÜ, KAPIDA KONTROLLÜ FALAN İNANMAYIN. MAĞAZADAN GÖREREK ALIN: BU DOLANDIRICIDAN ÖZELLİKLE ANKARA'DAN UZAK DURUN. BENİM CANIM YANDI SİZİN YANMASIN.
c.PNG
d.PNG

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437

Paralel ithalat telefon almadan önce videoyu izlemenizi öneririm.
Ahlak yoksunu, nasipsizler. Geçmiş olsun kardeş..

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yahu arkadaşım sen kaşınmışsın ama. İlanda denildigi gibi değilse bandrol filan yoksa niye teslim alıyorsun almayacaksın, ilanda bir durum olduğu belli 500 kusur TL ye G3'ü sıfır olarak satması bilmiyorum imkanı yok gibi. Hani çok büyük firmalar olur teknosa gibi çok büyük stok alır ucuza satar ama normal telefoncuda buda olmaz.
Göz göre göre kazıklanmışsın.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278

Paralel ithalat telefon almadan önce videoyu izlemenizi öneririm.
Ahlak yoksunu, nasipsizler. Geçmiş olsun kardeş..
Videodaki arkadas Paralel ithalat ile çakma olayını karıştırmış. Paralele ithalat cihazlar orijinal cihazlar, lakin böyle ilanda ki cihazlar tabi ki çakma cihazlar.

cleversahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonlar çakma veya çin malı değil orjinal. CPU-Z ve Benchmark programı verileri ile doğruladım. Telefon yurtdışından toplama cihaz anakart vs. Ayrıca sen kaşınmışsın ne demek ya. İnsan bazen aldanabiliyor. Geçmiş olsun dersin... Oh olsun demezsin :(

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Videodaki arkadas Paralel ithalat ile çakma olayını karıştırmış. Paralele ithalat cihazlar orijinal cihazlar, lakin böyle ilanda ki cihazlar tabi ki çakma cihazlar.

Nasıl karıştırmış söylediklerinde nerede yanlış var.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Nasıl karıştırmış söylediklerinde nerede yanlış var.
Yanlış var demedim karıştırmış. Paralele ithalat tan bahsedip spot ürün satan kişiyi arıyor. Başta spot ürün hakkında ilgi verip arasa karışıklık olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...