Doktor ve eczacılar bekleniyor ?

Bu konuyu okuyanlar

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba dostlar
Uzun süredir diş ağrısı çekiyorum arveles diye bir ağrı kesici kullanıyorum geçiriyor ama en fazla 2 3 saat sonra yine şiddetle başlıyor bende bazen günde 6 8 tane yutuyorum bir sorun teşkil eder mi daha randevuma 4 gün var maalesef.. bilgili varsa bekleniyor

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
Hocam bunun için bilgiye gerek yok, günde 6 tane ilaç nedir? Doktor öneride bulunmadı mı? Elinizde sadece çözüm olarak bu ilaç mı var?

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Hocam bunun için bilgiye gerek yok, günde 6 tane ilaç nedir? Doktor öneride bulunmadı mı? Elinizde sadece çözüm olarak bu ilaç mı var?
Vallahi reis doktor klasik olarak parol dedi ama nasıl 500mg sa bir halta yaramıyor arveles 25mg 1 2 saat işte kesiyor da yetmez ki gün boyu ağrıyor randevuya da var 4 gün ? en iyisi özel bir doktora gidip ağır bir ağrı kesici yazdırmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dipnot olarak arveles en iyi ağrı kesici olarak bilinir dakikalar içersinde ağrıyı keser ama işte orta segment bir ilaç haliyle 2 3 saate etkisi gidiyor bana gün giden lazım sanırım çünki ağrısı inanılmaz birşey başa göze heryere vuruyor lanet ? en iyisi doktordan ağır birşeyler almak

Son düzenleme: