Doğru Sertifikasyon Programı İçin!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Berkin Bozdoğan

Profesör
Katılım
18 May 2005
Mesajlar
4,930
Puanları
0
Kariyerinizi yönlendirirken, hem zamanınızı hem de eğitim için ayırdığınız kaynakları boşa harcamak istemiyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Son yıllarda IT sektörüne ve sertifikasyon programlarına ciddi talep artışı olduğunu gözlemliyoruz. Lise, teknik lise veya üniversite gibi kurumların teknik bölümlerinden mezun olmayanlar bile çeşitli sertifika programları ile kendilerini yetiştirip IT pozisyonlarında herkes tarafından arzu edilen işler bulmayı başarıyorlar. Doğru serfikasyon programını seçmekteki en önemli faktör; IT teknolojilerinin hızla ilerlemesi göz önünde tutularak, büyüyen sektörde doğru programdan sertifika sahibi olmaktan geçiyor.

Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Sertifikasyon seçiminin, kişinin ilgi alanlarına, kişilik özelliklerine uygun olması ve gelişime açık olması çok önemlidir. Kişinin kendisine, kariyerini ne yöne doğru ilerletmek konusunda soracağı soru sonrasında işletim sistemi, ağ teknolojileri, yazılım geliştirme ve bilgi ve sistem güvenliği konularında bir sertifikasyon programını tercih edebilir.

Yazan: Selahattin Alparslan - Satış Müdürü / AcademyTech
Bilgi için:
AcademyTech
Tel: (216) 550 44 22
SDN - http://shiftdelete.net
 

Cursed

Asistan
Katılım
26 Eyl 2006
Mesajlar
181
Puanları
18
bir konu hakkında satış amacıyla tavsiyelerde bulunan biri bana pekte samimi gelmiyor.
 
Üst
stat counter