Dobe Xbox One Wired Controller

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Merhaba arakdaşlar konsolda misafir geldiğinde onlara kendi kontrolcü mü vermeyi tercih etmiyorum hele ki oyun oynarken yağlı atıştırmaklıklardan alıp elini silmeden oynarsa kendimden geçiyorum (kola birşey olacak diye değil ama o yağ beni rahatsız ediyor )

bu sebeple ucuz bir kol arayışına girdim başlıkda ki ürün xbox ile uyumlu deniliyor aliexpress de 15-20 dolar arası tr de 120 lira ile 150 arası biraz daha bekleyip dolar sakinleşirse aliden dobe mi sipariş versem yoksa ikinci el de olsa bi xbox one kontrolcü mü alsam ?

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798

kılıf vs sıkıntı olur aslında çok mantıklı slikon kılıf ama ben oynadığım anda habersiz gelen misafire dur kılıf takıyım demek de olmaz onun yerine alternatif kırsa da içimin açımayacagı seçenek daha iyi olur ps4 de tetik tuşumu kırmışlardı

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
En son gelen misafir çocuk PS4 GTA 5 cd'mi kırıcaktı. Çocuğa nasıl kızdıysam bir daha odama girmedi. Tavsiye ederim.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
En son gelen misafir çocuk PS4 GTA 5 cd'mi kırıcaktı. Çocuğa nasıl kızdıysam bir daha odama girmedi. Tavsiye ederim.

ya o kadar tepki vermem de hani gelsin oynasın ama temiz oynasın mısır yiyip de onları klavyeme doldurmasın ne bileyim masamın üstünde damlamış 5 şekerli çay kalıntısı kalmasın

büyük ihtimal bu kontrolcüyü sipariş vereceğim biraz daha araştırma yapayım da buna ne yaparlarsa yapsınlar kaldırır kenara bırakırım :D

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
kılıf vs sıkıntı olur aslında çok mantıklı slikon kılıf ama ben oynadığım anda habersiz gelen misafire dur kılıf takıyım demek de olmaz onun yerine alternatif kırsa da içimin açımayacagı seçenek daha iyi olur ps4 de tetik tuşumu kırmışlardı
hocam kablolu alsan çok mu uzak kaçıyor? yokssa kablolu da pahalı mı gelir 60₺ felan bulabilirsin.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
hocam kablolu alsan çok mu uzak kaçıyor? yokssa kablolu da pahalı mı gelir 60₺ felan bulabilirsin.

yok konsol müsayit kablo için bu kontrolcü de 60 lira mı ne aliexpress de kablolu heralde

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
yok konsol müsayit kablo için bu kontrolcü de 60 lira mı ne aliexpress de kablolu heralde
ben pc için 360 kablolu kontrolcüyü 60₺ almıştım gg'den ama 360 kotrolcüsü one konsol da çalışıyor mu bilmiyorum. senin yerinde olsam aliexpress'den almazdım kargo süresi ve ürün kalitesi sıkıntı olur.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
ben pc için 360 kablolu kontrolcüyü 60₺ almıştım gg'den ama 360 kotrolcüsü one konsol da çalışıyor mu bilmiyorum. senin yerinde olsam aliexpress'den almazdım kargo süresi ve ürün kalitesi sıkıntı olur.

maalesef çalışmıyor aynı ürün tr de 120 lira mecbur :D