Dizüstü Soğtucusu Tavsiye edin

Bu konuyu okuyanlar

xerox3435

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Dizüstü için Soğutucu tavsiye istiyorum , 15.6 İçin

Ama hem soğutucu hem stand olsun istiyorum , Yani monitorü yukarı kaldıran bişey olmalı

Varmı böle etkili bişey tavsiye edebileceğiniz

xerox3435

Profesör
Reaksiyon puanı
47

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Bu modelin 15.6 büyüğü yok diye biliyorum ama farklı modellere istianen yazıyorsanız, ergonomik kullanım asla sağlayamazsınız.

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Geçen gün bilgisayarcıma gittim soğutucu alacağımı söyledim. Elinde kalmamış, bana bir soğutucu gösterdi yukarda bahsedilenin aynısı sanırım. Bir müşteri usblerden birine flash memory takmış ve yakmış çubuğu. Bende gelişmiş model almaktan vazgeçtim daha basit bir şey aldım. İşimi görüyor şu an memmunum. 25 tl verdim iki fanı var.

fatih_61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçen gün bilgisayarcıma gittim soğutucu alacağımı söyledim. Elinde kalmamış, bana bir soğutucu gösterdi yukarda bahsedilenin aynısı sanırım. Bir müşteri usblerden birine flash memory takmış ve yakmış çubuğu. Bende gelişmiş model almaktan vazgeçtim daha basit bir şey aldım. İşimi görüyor şu an memmunum. 25 tl verdim iki fanı var.

Bende böyle bir ürün almak istiyorum.Laptopun fanı bozuldu.Laptop 30-40 dk da kapanıyor

Aldığın ürünün markası ne?

realmanager

Profesör
Reaksiyon puanı
99
zalman nc-2000
o büyük gelirse
zalman nc-1000

zalmandan başkasını arama, çünkü saf aliminyum kullanan sadece zalman
üfleme gücünden daha önemli taban
çünkü plastik soğutucular var en ucuzları deli gibi üflüyor ama işe yaramıyor.
cooler master vardı bende önceden benim dizüstü cehennemden çıktığı için o bile yetmedi

fatih_61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
15.4 inç boyutu var laptopun.zalman çok pahalı diye biliyorum.105 lira :) benim laptopun fanı hiç çalışmıyor.biraz zorlandımı aşırı ısınıyor ve hemen kapanıyor.bu ürün gerçekten sorunu çözer mi?yoksa servise verip fan taktırsam daha mı iyi olur?