Dizüstü Pc İle İnternete Gİrme [YARDIM]

Bu konuyu okuyanlar

mevlut_u

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaslar ;

yazın ben memleketimde olamayacagım ve antalyaya gidecegim elimdede bi laptop var bununla internete girmek istiyorum acaba bunu nasıl gerceklestirebilirim bana yardımcı olabilrmisiniz

bide bu konuyu okumustum benim kullandııgım markada HP acaba bundan yararlanabilrmiyim bana yardımcı olursanız cok sevinirim :)

Chimera dedi ki:
HP, Turkcell ile işbirliği yaparak yeni bir kampanyanın altına imza atıyor. 31 Aralık 2008 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında HP Compaq serisi ofis dizüstü bilgisayar alan herkes, 150 MB kotalı Turkcell İnternet erişim paketine hiçbir ücret ödemeden sahip olabiliyor.

Bu yeni kampanya, katılımcılarına, telefonlarını modem olarak kullanıp, dizüstü bilgisayarları ile bulundukları her yerden İnternet’e kolayca bağlanma imkânı sunuyor.

Turkcell’in hediye ettiği 150 MB’lik İnternet erişimi ile yaklaşık 15.000 e-posta alınıp gönderilebiliyor. Telefonların HP bilgisayarlara modem olarak nasıl bağlanacağı ise, cihazların kutusunda yer alan mobil bağlantı broşüründe detaylı olarak anlatılıyor.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
çok kolay
şu an benim yaptığım gibi
çıkacaksın balkona kablosuz ağ arayacaksın şifre koymamış bir sazan bulursan sömüreceksin...
diğer yol yani senin yazdığın yolla internete girmek denmez sadece günlük girip maillerine bakıp çıkmak denir...
geri günde bir kere SDN e de grebilrsin 150 mb kota ile... ama SDN deki videoları izlememek kaydıyla...
bir tane bluetooth lu telefeon alacaksın ya da bilgisayar kablosu olan telefon ve o telefonu modem olarak kullanacaksın... tabi bluetooth için senin PC de de bluetooth gerekli... telefonu modem olarak kullanmak için de telefonun GPRS ayararının yapılmış olması gerekiyor... gerekli bilgiyi türksel verir...

mevlut_u

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saolun

inşallah öle bi sazan denegetiririm

yoksa orda internet olmadan kafayı yerim :)