Dizüstü mü tablet mi? - Tavsiye talebi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

gorkfi

Üyecik
Gorkfi bende de aynı laptop var aynı sıkıntılar var ama kardeşim sen onu nasıl kırdın camdan mı attın ne ettin XD
Yok ya hiç düşmedi bile.. Ben sanırım 6 yıl önce 2.el almıştım çok temizdi. 6 senedir sürekli kullanıyorum sadece bu görünen sorunları var işte yoksa çalışması veya şarj sıkıntısı yok. Çok da kibar davrandım aslında :)

gorkfi

Üyecik
Şükrettim şuan halime :D 500 TL ödedik şarj aletinin üst tarafı kırılmıştı seninki gibi sonra şarj aletinin girişi kırıldı onu ve açınca arası açılıyordu seninkilerin aynısı.
Benimde 4 yıl oldu.
Bana da o kadara mal olur mu acaba? Korkuyorum zaten çok ağır. Oda oda gezdirirken bileğim kırılıyor illa iki elle taşımak gerekiyor.

FlexsNutella

Doçent
Afrika'nın balta girmemiş ormanlarında...
Bana da o kadara mal olur mu acaba? Korkuyorum zaten çok ağır. Oda oda gezdirirken bileğim kırılıyor illa iki elle taşımak gerekiyor.
Diyorum ya şükrettim diye laptopu aldığın fiyata tamir ettirirsin yarısı yok nerdeyse. :D
Bu laptopdan çektiğimiz nedir ya ama emektar 4 yıldır bırakmadı beni.

astegon

Profesör
Bu alt kısmı parçalanmış vaziyette göründüğü gibi o yüzden menteşe alsam bile alt kısmı bulabilir miyim? Belki RAM de arttırmam gerekebilir
Zor bulursunuz ama bir baktırın derim. RAM artırımı da yaptırabilirsiniz. Ama doların şu pozisyonunda yeni bir cihaza yeltenmeyin derim.

gorkfi

Üyecik
@FlexsNutella Benimki de şu parçalanma durumu olmasa gayet memnunum ama çok ağır yine de daha taşınabilir olsaydı keşke :)

@astegon ben de zor olacak gibi geliyor. Sıfır alamam evet haklısın.. İstanbul'a gidince bakacağım olmazsa Letgo veya telefon mağazalarından

astegon

Profesör
@FlexsNutella Benimki de şu parçalanma durumu olmasa gayet memnunum ama çok ağır yine de daha taşınabilir olsaydı keşke :)

@astegon ben de zor olacak gibi geliyor. Sıfır alamam evet haklısın.. İstanbul'a gidince bakacağım olmazsa Letgo veya telefon mağazalarından
Sakın ha sakın 2. el mobil cihaz almayın.

gorkfi

Üyecik

:)
Böyle bir zahmete sebep olduğuma üzgünüm, çok teşekkür ediyorum herkese ve size de. Kendim yapabilecek gibi miyim bir bakayım babama sorayım olmazsa.

insanimsi

Asistan
Hiç önemli değil yardım etmek için buradayız :) ve aliexpress dışında bir yere bakmadım haberin olsun ayrıca kargoyu takipli getirt sonra sıkıntı çıkmasın
(arkadaşlarımdan biri zamanında bir eşya sipariş etmişti (aliexpress) ettiği şey kırık bir bardak olarak gelmiş :D:D:D:D şimdi iade etti kendi ürününü hala bekliyor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D)

gorkfi

Üyecik
Hiç önemli değil yardım etmek için buradayız :) ve aliexpress dışında bir yere bakmadım haberin olsun ayrıca kargoyu takipli getirt sonra sıkıntı çıkmasın
(arkadaşlarımdan biri zamanında bir eşya sipariş etmişti (aliexpress) ettiği şey kırık bir bardak olarak gelmiş :D:D:D:D şimdi iade etti kendi ürününü hala bekliyor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D)
Ben de çok kullandım Aliexpress biliyorum evet, çok sıkıntılar yaşayan var. Benim başıma gelmedi henüz :)
RAM almak istersem, internetten almam sakıncalı olur mu onu da?

insanimsi

Asistan
bence yurt dışından almadığınız sürece eğer kaliteli ve kendi markanızla uyumlu alırsanız(çoğunlukla uyumludur ama dual channel olarak aynı model değilse çalışmaz)hiç sıkıntı olmaz aslında dikkat etmdnize bile gerek yok takın çalışmaz ise iade sonra tekrar başka model alın :)

gorkfi

Üyecik
bence yurt dışından almadığınız sürece eğer kaliteli ve kendi markanızla uyumlu alırsanız(çoğunlukla uyumludur ama dual channel olarak aynı model değilse çalışmaz)hiç sıkıntı olmaz aslında dikkat etmdnize bile gerek yok takın çalışmaz ise iade sonra tekrar başka model alın :)
Çok teşekkür ederim tekrar size ve yardımcı olan herkese. Bu soruların çoğunu buradaki mağazalara sormaya kalksam yardımcı olmazlardı.

stat counter