Dizüstü mü tablet mi? - Tavsiye talebi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

gorkfi

Üyecik
Merhaba herkese, dizüstüm parçalanıyor ve çok masraf çıkacağı anlaşıldı. Daha önce konu açmıştım ama sadece sorun menteşeler değil alt plaka da kopuyor artık.
İkinci el bir cihaz alsam daha iyi olur diye düşünüyorum. Tablet tecrübem olmadığı için fikre ihtiyacım var. Nasıl bir kullanıcı olduğumu tarif etsem belki öneri verebilirsiniz :
  • dizi/film/vidéo izleyen,
  • ders/ödev/sunum yazan,
  • klavyeye çok alışkın,
  • ve çokça PDF/Word/Fotoğraf arşivi olan bir kullanıcıyım.
Tablet daha mantıklı geliyor taşınabilirliği daha iyi olduğu için ama klavye ve depolama konusu kafamı kurcalıyor. Fikirlerinize ihtiyacım var gerçekten.

Bi ıssırabilsem

Profesör

insanimsi

Asistan
hocam casper olanı bence almayım hem garanti berbat hem de işlemci ayrıca lenovoyu da almayın onunda diski az güncelleme yüklenemiyor diyenler oluyor :)

Bi ıssırabilsem

Profesör
Ben bunları böyle bir şey almanız daha iyi olur diye koydum araştırarak girmedim yani.

insanimsi

Asistan
hocam sizin bütçe ile sanırım pek birşey yapılamıyor ve bence yası yazarken tablet kulanırsanız sonunuunz hayırlı olacağını sanmam :)

insanimsi

Asistan
hatırladığım kadarı ile sadece kasanızda sıkıntı vardı eğer sorunları söylerseniz yardımcı olabiliriz :)

sdelta

Profesör
O bütçeyle hiç bir şey alamazsınız. Ucuz bir cep telefonu bakın bence.

gorkfi

Üyecik
hatırladığım kadarı ile sadece kasanızda sıkıntı vardı eğer sorunları söylerseniz yardımcı olabiliriz :)
Dizüstümün ekranı düşüyor menteşelerinde sorun var ama artık alt plaka da parçalanıyor hani menteşe yenilense bile o plaka yenilenir mi bilmiyorum.
Fotoğrafını yükleyim birazdan daha anlaşılır olur. Çok teşekkür ediyorum
600 TL herkese az görünmüş :) haklısınız bir şey diyemiyorum ama 500 TL civarı iPad2 filan buldum İstanbul'a gittiğimde bakmayı düşünüyorum eğer satılmazsa.

insanimsi

Asistan
hocam eğer ödev yapacaksanız tablet almayın tabiri caizse kanser olursunuz yazı yazacağım derken size tavsiyem bir marka modeli aatın da biz biraz kasa arayalım 2. el den hayırlı gelmez bylock vakaları had safada :)

gorkfi

Üyecik
hocam eğer ödev yapacaksanız tablet almayın tabiri caizse kanser olursunuz yazı yazacağım derken size tavsiyem bir marka modeli aatın da biz biraz kasa arayalım 2. el den hayırlı gelmez bylock vakaları had safada :)
Tablete çok heves etmiştim her yere taşırım çantamda da yer kaplama diye :) Dizüstümün alt kısmına baktım : Samsung NP300E5C
Böyle daha ucuza mı mal olur sizce?

stat counter