Dizüstü Bilgisayarın Açılmama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

spylee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konu benim için çok önemli şimdiden yardım edebileceklere teşekkür ediyorum.
Şimdi benim eski bir laptop'um var ve bu laptop bataryasını şarj edemediğimden dolayı açılmıyor.Bunu daha önce yaptırdım ancak şu an yaptırmak istediğimde olmadığını eğer denersek tamamen sorun çıkacağını söylüyorlar. Bu arada sorun şarj kablosu girişinde.Yani benim isteğim bu laptop'un bataryasını başka imkanla şarj edebilir miyim veya direkt olarak şarjsız şekilde laptopu açabilir miyim?Eğer bunlar imkansız ise içinde ki HDDden dosyaları nasıl alabilirim?Bu konuda çok acil yardıma ihtiyacım var.Bu arada en son ne yaptım bilmiyorum ama dosyalar kaybolmuştu yani silinmediğini biliyorum ama d veya c de genel ayarlardan bir şey yapmıştım dosyalar gizlenmişti ve ne yaptım hatırlamıyorum.Derdimle dertlenen biri çıkarsa beni çok büyük bir dertten kurtarmış olacak sanırım :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Vatan da falan her türlü laptop girişine uygun şarj kabloları satılıyor bir oraya bak istersen.Olmadı içindeki HDD yi söküp başka bir bilgisayara taktığın zaman görebilirsin içindekileri.