Dizüstü Bilgisayarıma Antivirüs Kuramıyorum

Bu konuyu okuyanlar

zorromt1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar dizüstü bilgisayarıma herhangi bir antivirüs kuramıyorum. Sorunun çözümü için forumlarda bakındım Combofix'i tavsiye etmişler denedim olmadı tarama gerçekleşmiyor buna güvenli mod da dahil, Malwarebytes programı kuruldu fakat çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Format da atamam yardımcı olursanız sevinirim

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Wİndowsu kopyaladınız mı direkt hddye, ne yaptınız...? Normalde sorun olmaması lazım. Ayrıca temiz format her zaman tavsiye edilir çünkü böyle problemler genelde klonlama veya üstüne güncelleme sonucu oluşur.

zorromt1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Wİndowsu kopyaladınız mı direkt hddye, ne yaptınız...? Normalde sorun olmaması lazım. Ayrıca temiz format her zaman tavsiye edilir çünkü böyle problemler genelde klonlama veya üstüne güncelleme sonucu oluşur.
Kopya değil Windows c ye kurulu da sorun son zamanlarda başladı normalde antivirüs kurup kaldırabiliyordum.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Kaspersky Rescue Disk imajını indirin.
Kaspersky Rescue Disk imajını bir USB sürücüsüne veya CD / DVD diskine yazdırın.
USB cihazını bilgisayarınıza bağlayın veya CD / DVD sürücüsünü takın.
BIOS'a giriş yapıp boot ayarlarından önyükleme önceliğini USB ortamına veya CD / DVD sürücüsüne verin.
Bilgisayarı, Kaspersky Rescue Diski altında önyükleme yapın.
Kaspersky Rescue Disk'in antivirüs veritabanlarını güncelleyin ve bilgisayarınızın taranmasını sağlayın.
Kaspersky Rescue Disk'i indir link
(DipNot: sorunlu bilgisayar üzerinden işlem yapılamıyorsa, interneti olan başka bir bilgisayardan önyüklenebilir Kaspersky Rescue Disk imajını yazdırın.)

zorromt1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kaspersky Rescue Disk imajını indirin.
Kaspersky Rescue Disk imajını bir USB sürücüsüne veya CD / DVD diskine yazdırın.
USB cihazını bilgisayarınıza bağlayın veya CD / DVD sürücüsünü takın.
BIOS'a giriş yapıp boot ayarlarından önyükleme önceliğini USB ortamına veya CD / DVD sürücüsüne verin.
Bilgisayarı, Kaspersky Rescue Diski altında önyükleme yapın.
Kaspersky Rescue Disk'in antivirüs veritabanlarını güncelleyin ve bilgisayarınızın taranmasını sağlayın.
Kaspersky Rescue Disk'i indir link
(DipNot: sorunlu bilgisayar üzerinden işlem yapılamıyorsa, interneti olan başka bir bilgisayardan önyüklenebilir Kaspersky Rescue Disk imajını yazdırın.)
Geriye sadece bu yöntem kaldı denediğimde sonucunu yazarım anlatım için çok teşekkürler.