Dizüstü bilgisayar tavisiyesi lazım

Bu konuyu okuyanlar

lebib

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Sırt çantamda taşıyabiliceğim hafif, küçük bir bilgisayar lazım arkadaşlar. Sadece ofis programları ve internet e girebileceğim bi şey lazım. Apple ürünlerini boşuna söylemeyin arkadaşlar çünkü Apple iyi ama biz o kadar iyi değiliz (param yok). Fiyat yönünden bir sınır yok bir fikir oluşturmak için soruyorum.

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Sırt çantamda taşıyabiliceğim hafif, küçük bir bilgisayar lazım arkadaşlar. Sadece ofis programları ve internet e girebileceğim bi şey lazım. Apple ürünlerini boşuna söylemeyin arkadaşlar çünkü Apple iyi ama biz o kadar iyi değiliz (param yok). Fiyat yönünden bir sınır yok bir fikir oluşturmak için soruyorum.
Hem param yok demişsin hem de fiyat sınırı yok demişsin. Kesin bir aralık belirtirsen yardımcı olabiliriz.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Lenovo Yoga 500 Intel Core i3 5005U 2.0GHz 4GB 500GB 14" Fiyatı İnternet ve ofis için. Üstelik ince ve hafif. Bunu istemez isen K555Ub modeline bak güçlü bir cihaz o fiyata göre