Dizüstü bilgisayar ekranı sorunu ?

Bu konuyu okuyanlar

yusufatc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar, dizüstümü aldığımdan beri çok dikkatli bakarsanız sol tarafındaki siyah şeritin yukarıda fazla aşağıda az olduğunu göreceksiniz yani ekran hafif sağa yatık takılmış. o yüzden kenardaki siyah şeritler simetri değil. sorum şu olacaktı herhangi bir zararı olur mu ve ne yapmalıyım arkadaşlar ?

68907

68903
68904
68905
68906

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Zararı olmaya olmazda garanti varsa irtibata geçebilirsin büyük ihtimal yeniden takarlar.

yusufatc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
anladım hocam teşekkürler. İçini açtıp bir onarım gibimi değiştirme yoksa toptanmı değiştirirler ? açıkcası açıp onarcaklarsa orjinali dursun niyetindeyim sizce napayım ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
anladım hocam teşekkürler. İçini açtıp bir onarım gibimi değiştirme yoksa toptanmı değiştirirler ? açıkcası açıp onarcaklarsa orjinali dursun niyetindeyim sizce napayım ?
Paneli toptan değiştireceklerini sanmıyorum. Kasanın içine dokunmadan paneli düzeltmek hem daha kolay hemde daha hızlı olacaktır ama kararı yine servis verir belkide panelin değişmesi gerekebilir.

yusufatc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Anladım hocam. servisler ücretsiz format atıyor mu herhangi bir bilginiz var mı? iki işlemi aynı anda çıkarmak istiyorum :)