Dizüstü bilgisayar ekranı sorunu ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yusufatc

Üyecik
Merhabalar, dizüstümü aldığımdan beri çok dikkatli bakarsanız sol tarafındaki siyah şeritin yukarıda fazla aşağıda az olduğunu göreceksiniz yani ekran hafif sağa yatık takılmış. o yüzden kenardaki siyah şeritler simetri değil. sorum şu olacaktı herhangi bir zararı olur mu ve ne yapmalıyım arkadaşlar ?

68907

68903
68904
68905
68906

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Moderatör
Zararı olmaya olmazda garanti varsa irtibata geçebilirsin büyük ihtimal yeniden takarlar.

yusufatc

Üyecik
anladım hocam teşekkürler. İçini açtıp bir onarım gibimi değiştirme yoksa toptanmı değiştirirler ? açıkcası açıp onarcaklarsa orjinali dursun niyetindeyim sizce napayım ?

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Moderatör
anladım hocam teşekkürler. İçini açtıp bir onarım gibimi değiştirme yoksa toptanmı değiştirirler ? açıkcası açıp onarcaklarsa orjinali dursun niyetindeyim sizce napayım ?
Paneli toptan değiştireceklerini sanmıyorum. Kasanın içine dokunmadan paneli düzeltmek hem daha kolay hemde daha hızlı olacaktır ama kararı yine servis verir belkide panelin değişmesi gerekebilir.

yusufatc

Üyecik
Anladım hocam. servisler ücretsiz format atıyor mu herhangi bir bilginiz var mı? iki işlemi aynı anda çıkarmak istiyorum :)

stat counter