Dizüstü bilgisayar almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

zonaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar: diz üstü bilgisayr almak istiyorum, acaba vista startel mi alayım yoksa preniyummu sizce hangisi daha kulanışlı? startel daha ucuz preniyum dan veya vista basik mi almalıyım ne dersiniz??? yada startel alayım vistanın sonra win xp orjinale cevire bilirmiyiz bunu ne dersiniz?????

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Xp ye çeviriceksen Vista neden alıosun ?
bahsettiklerinin en iyisi Premium ama

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Her türlü XP ye çevirirsin yeterki yeterli bilgiye sahip ol ya da çevren de öyle birileri olsun...
starter basic vs vs işini görmez...
ürünler donanım olarak aynı ise yazılımdan dolayı düşük fiyatlı olanı al sonra işletim sistemin ya vista ultimate yaparsın ya da XP professional...
ama home basic starter gibi işletim sistemleri ile boş yere uğraşma...

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım vista starter alayım mı diye soracağına burda bize küfür et daha iyi :D

delimisin ne starteri

zonaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler kardeşler çooook sağ olun...

patlicanmusakka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer xp işletim sistemi ile ürün satın almak istiyorsan Vista Bussinies olan ürünlerden birini al xp downgrade (sadece bussinies işletim sistemlerine özel!) özelliği sayesinde yasal ve ücretsiz olarak xp ile satın aldığın bilgisayarı kullanabilirsin. Ancak satın aldığın ürünler ihtiyacını tam karşılasada aynı ürünün vista bussnieslisini bulman çok zordur. Ama aşağıdaki ürünlere göz atabilirsin.
ihtiyaçlarını tam olarak bilmiyorum ama.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VGN-AR870ND-4-GB-NOTEBOOK,5415.html

http://www.istanbulbilisim.com.tr/Satellite-Pro_L300-EZ1502-2-GB-TOSHIBA-DUNYASI,7322.html