Dizimag kapandı [30.07.2012]

Bu konuyu okuyanlar

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yabancı dizilerde ratio sorunu olmayan sitelerden çok rahat indirebiliyoruz. Yerli yerli diziler içinde böyle bi site olsa.

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar ben Rusya'dayım ve dizimag'e giremiyorum. Girdiğimde sadece bölümlerin fragmanları çıkıyor. Nasıl girebilirim?

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Dizimag'ta altyazılar daha erken çıkıyor.
Misal The Mentalist saatler önce Dizimag'ta yerini aldı ama divxplanet'te altyazı bitmemiş hala.

Dizimag kadar saçma sapan altyazı oluşturan site yok. Adamlar aceleden çıkaracağız diye eksik, kelime hatalı ve kendilerine göre anlam çıkartarak entegre ediyorlar.

zerkara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben Rusya'dayım ve dizimag'e giremiyorum. Girdiğimde sadece bölümlerin fragmanları çıkıyor. Nasıl girebilirim?

Yurt dışından siteye girişler kapalı. Fragmanları izleyebiliyorsan yine şanslısın. :)

Dizimag kadar saçma sapan altyazı oluşturan site yok. Adamlar aceleden çıkaracağız diye eksik, kelime hatalı ve kendilerine göre anlam çıkartarak entegre ediyorlar.

Size katılmıyorum. Ben şuana kadar izlediğim 13 dizide varsa 1-2 bölümde o da 1-2 sahnede yaşadım altyazı birden gitmişti. Onun dışında hiçbir sorun yaşamadım. Memnunum. Ayrıca altyazı oluşturmak çok basit bir iş değil. Siz denediniz mi bilmiyorum ama ben sırf bir dizinin altyazısı için 1-2 saat rahat uğraştım. Onun da 20 dakikalık bölümünü yapabildim. Entegre işlemi çok zor. İnsan yaptığı için 1-2 hatayı göz ardı etmeliyiz. O yüzden bu kadar kolay sallamayın.

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Ben daha demin girdim siteye tam tıkırında çalışıyor.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Yurt dışından siteye girişler kapalı. Fragmanları izleyebiliyorsan yine şanslısın. :)

Size katılmıyorum. Ben şuana kadar izlediğim 13 dizide varsa 1-2 bölümde o da 1-2 sahnede yaşadım altyazı birden gitmişti. Onun dışında hiçbir sorun yaşamadım. Memnunum. Ayrıca altyazı oluşturmak çok basit bir iş değil. Siz denediniz mi bilmiyorum ama ben sırf bir dizinin altyazısı için 1-2 saat rahat uğraştım. Onun da 20 dakikalık bölümünü yapabildim. Entegre işlemi çok zor. İnsan yaptığı için 1-2 hatayı göz ardı etmeliyiz. O yüzden bu kadar kolay sallamayın.

Saçmalığa bak o yüzden bu kadar kolay sallamayın ? Arkadaş paralı işçi değilsiniz. O kadar saçma sapan kelime, anlam ve yazım hataları var ki, hangi birisini yazsam ? O yüzden bu kadar kolay SALLIYORUM. Dizimag saçma sapan çeviri grubu.

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saçmalığa bak o yüzden bu kadar kolay sallamayın ? Arkadaş paralı işçi değilsiniz. O kadar saçma sapan kelime, anlam ve yazım hataları var ki, hangi birisini yazsam ? O yüzden bu kadar kolay SALLIYORUM. Dizimag saçma sapan çeviri grubu.

Konusunda uzman işini en iyi yapan bir sitedir dizimag ayrıca avatarınızda bulunan resimdeki diziyide en iyi şekilde ordan izleyebilirsiniz ki ben öyle yapıyorum :)

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Konusunda uzman işini en iyi yapan bir sitedir dizimag ayrıca avatarınızda bulunan resimdeki diziyide en iyi şekilde ordan izleyebilirsiniz ki ben öyle yapıyorum :)

Örnek veriyorum, The Mentalist 5.sezondan itibaren HD'si var. Harikadizi.net'te ilk sezon il bölümden itibaren HD'si var. Neyse siz Dizimag'inizden izleyin.

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Güzel bir eklenti. Fakat "internal server error" hatası alıyorum.. :)

nyuce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dizimag davetiyesi olan bana bir davetiye verebilir mi?

ariakas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pfff:(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

türkiyenin en iyi online dizi izleme sitelerinden biriydi halbuki :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şuan girebiliyorum rahatca gayet açık ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
konuyu hortlatan arkadaşa tebrikler :D

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
dizimag iyice mala bağladı yok davetiyeymiş tr den başka ülkenden girince kod girmeler vs artık favorim harikadizi.net

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
dizimag iyice mala bağladı yok davetiyeymiş tr den başka ülkenden girince kod girmeler vs artık favorim harikadizi.net

aynen katılıyorum en ufak olumsuz bir yorum attığın an ban yiyorsun eleştirdiğin an ban o verdiğin siteye bakacağım güzelse ondan devam ederim

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
aynen katılıyorum en ufak olumsuz bir yorum attığın an ban yiyorsun eleştirdiğin an ban o verdiğin siteye bakacağım güzelse ondan devam ederim
dizimag kadar yabancı dizilerde kapsamlı olmasada hem yerli hemde yabancı dizi çok özellikle güncel dizilerde 3-4 alternatif sunuyor

abays12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir an tırstım ama açıkmış. Hort abiye selam

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Basliga tarih ekledim yeni bir sey olmus gibi durmasin bari.

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Evet arkadaşlar dizimag neden kapatıldı diye merak edenler: Hiç bir vergi ödemeden milyonlar kazandığı için site kapatıldı. Günlük 500 bin kişinin girdiği sitede günlük 7 bin tl civarı bir ücret kazanan ve toplamda 8 milyon dan fazla kazanan dizimag mahkeme kararı ile kapatıldı ve açılmayacak. Sahiplerine ceza verilmiş ve çok pişmanmışlar cezaları para cezasına çevirilecekmiş :D

Şimdi benim yorumum şu. Türkiyede çıkar çıkmaz dizileri ekleyen çevirmen tutan bir sürü emek veren derli toplu bir sitedi her şeyi ordan takip ediyorduk onlarca dizi izliyordum bende ve üzüldüm.