Distribütör garantili 5s alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

kararsizadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dispiritor garantili iphone 5s ne demek,diğer mağazalarda 2000 lirayken bir mağazada 1826 liraya gördüm ama yetkili Firma tarafından Dispiritor garantilidir' yazıyordu. Almalı mıyım dispiritor garantisi ne demek yardımcı olur musunuz ?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Mesela xxxx Bİlişim olsun distributör. Cihazınız firma tarafından değil de distribütör garantili. Yani cihaz arızalandığında distribütör tamir edecek. Pek de sağlıklı bir durum değil.

kararsizadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani telefonun teknik servisi değil de kvk benzeri yerler mi bakıyor bozulduğunda ?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
İphone alıcaksanız mutlaka apple tarafından garantilisini alın yani bozulunca bir sorun çıkınca apple ilgilenecek, en iyi garanti hizmeti veriyor apple ufak tefek sorunlarda telefonu değiştirip yenisini veriyor.

kararsizadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatan Bilgisayar Teknosa vb mağazalardaki apple garantili sanırım ?

kararsizadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peşii aldınız ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Peşin mi aldınız ?

kararsizadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5s'i en ucuza hangi mağazadan alabilirim diye konu acsam sıkıntı olur mu ?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
5s'i en ucuza hangi mağazadan alabilirim diye konu acsam sıkıntı olur mu ?

Olur, zaten 5s ile ilgili bu konuyu açmışsınız sorunuzu burdan devam ettirmeniz daha sağlıklı olur veya 5s kullanıcı kulübüne yazarsanız üyeler ilgilenecektir, ufak tefek sorular için konu açmak zahmetli ve yanlış :)

kararsizadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan 2000 tl var cebimde ama teknosa beks gibi yerlerde 2150 tl. 2000 tl ye bulamadım 1 hafta daha çalışmam lazım almak için

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Dostum Vatan'da 1979 lira.
MediaMarkt'ta 2149 lira
Teknosa'da 1979 lira
Bimeks'te 1979 lira

Fiyatlar bu nasıl bulamadın ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bunlar web fiyatları, kredi kartım yok
Teknosa dan 5 tl ye paypal kart al sonra telefon ücretini paypal hesabına yatır teknosa dan paypal kartın ile ödemeni yap cihazın sana gelsin :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca paypal ile uğraşmak istemiyorum diyorsan havale ile de ödeme seçeneği mevcut .

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Applenin 1 yıl uluslararası garantisi var zaten gitsin en çöp garanti firması olsun o 1 yıllık uluslararası garanti her yerde iş görür

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Apple garantisi ile almak çok sağlıklı olur. Apple garantisi demek telefonun sigortalı demekle aynı şey neredeyse.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Apple gerçekten müşterilerine yardımcı oluyor 2 gün önce arkadaşımın iphone si şarj almıyor diye Zorlu Center Apple Store ye gittik randevusuz bakmadıklarını söylediler (gerçekten aşırı bir kalabalık vardı) o kalabalıkta yine bizimle ilgilendiler gerektiği gibi yardımcı olup sorunumuzu çözdüler, gerçekten satış sonrası hizmeti en iyi veren şirketlerden birisi.

uurakdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
100 lira daha koy apple turkiye garantili al anında değişim yapıyor adamlar, uğraşma sonra.

Xplosiva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesela xxxx Bİlişim olsun distributör. Cihazınız firma tarafından değil de distribütör garantili. Yani cihaz arızalandığında distribütör tamir edecek. Pek de sağlıklı bir durum değil.
Katılıyorum. Sırf bu sebepten dolayı 200lira az verip sonra basımızın agrımasına değmez bence.. Gerçi dist. firmanın düzgün çıkma ihtimali de var. Biraz risk sadece..