Disk kullanımı %100

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
merhaba arkadaşlar acer v17 nitro var. disk kullanımı hep 100 de 100 ve pc ağırlaşıyor. yardım edebelırımısınız

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Temiz format at en garanti yolu budur. Eğer atma istemiyorsan gereksiz servis ve gereksiz başlangıç öğelerini devre dışı bırak ve ESET Smart Security 8 ile tarama yap. AdwCleaner'de yapabilirsin.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Windows 10 güncelleme geldi bugün düzeldi sorun windowsda heralde

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1 aydır disk 100 de 100 deyken bugün güncellemeden sonra 100 den 10 lara düşdü

muratbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben 1,5 yıldır % 100 disk sorunu yaşıyordum, dosya silme, kopyalama ve proğram açma kapama vs tüm notebook işlemleri kasmaya başlamıştı. MICROSOFT'un hem Ingilizce hemde Türkçe destek sitesinde paylaştım sorunu, orada mühendislerin ve destek ekibinin tüm dediklerini yapmama rağmen sorunu bir türlü çözemedim. En son tavsiye olan format işine de girmedim, zira bu konuda fazla bilgim olmadığı için belgelerimi ve programları mı kaybederim düşüncesi ile...Bu gün bir yabancı forumda " aygıt yöneticisi > sistem aygıtları " altındaki tüm sekmelerin üzerine sağ tıklayarak " sürücüyü güncelleştir " işlemi yapılması tavsiye ediliyordu. Yaptım ve 2-3 bölümde güncelleştirmeler oldu ve bilgisayar yeniden başlatıldı, artık GÖREV YÖNETİCİ'inde % 100 disk uyarısı görmüyorum. Aranızda bu sorunu yaşayanlar varsa, öncelikle aygıt yöneticisi altında bulunan sistem aygıtları atındaki tüm bölümleri teker teker kontrol edip ( sağ tıklayarak + sürücüyü güncelleştir ) varsa güncelleştirmeleri yükleyiniz. Sorununuz % 100 çözülecektir.