Disk biçimlendirme sorunu

Konusu 'Donanım Sorunları ve Çözümler' forumundadır ve asplus10 tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. asplus10

asplus10 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Disk biçimlendirme sorunu

arkadaşlar c diskinindeki tüm dosyaları silmek istiyorum windows hariç ama windows c de yüklü olduunda hata veriyo nasıl biçimlendirebilirim

2. RadoN

RadoN Dekan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    windowsu silmeden diyosun.. biçimlendirmek istiyosun..!

3. tonce

tonce Profesör Onursal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Forum kuralları madde 13 yarınca lütfen konu başlığını yeniden düzenleyiniz.

FORUM KURALLARI

4. chimera

chimera Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Biçimlendirme, diskin içindeki bütün dataların (işletim sistemi dahil) silinmesi demektir. Siz windows silinmesin diyorsanız o zaman biçimlendirme yapmayacaksınız...

5. TuningMert

TuningMert Dekan

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Formatı Windows altında yapmaya çalışıyorsun anlaşılan,önyükleme tekniği ile at o zaman silinir.

6. myefsane

myefsane Dekan

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım sen format atmak istiyorsun ama windowsun kaybolmasını istemiyorsun. bunu yapan ben hiç görmedim ama şöyle bir alternatif sunabilirim

Ghost denen birşey var sen imajını alıyorsun c nin format atıyorsun yine tekrar eski haline kendisi getiriyor.

Ama tavsiyem pc ne format at xp yi yükle driverları yükle sonra imajını al öyle format at çünkü imajla birlikte herşey geliyor.

Son olarak senin dediğini yapmak bildiği kadarıyla mümkün değil. (En azından ben bilmiyorum :p)

Sayfayı Paylaş