Discovery Bildirim Hatası

Bu konuyu okuyanlar

webhome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
Bildiğiniz üzere Telpa tarafından beta olarak kullanıcılara 4.4.2 KitKat güncellemesi bu ayın başı gibi sunuldu. Güncelleme sonrası bir çok hata ile karşılaşan olmuştur muhakkak. Bende bildirimler ile alakalı hatalar mevcut. Önceleri telefon kendi kendine titriyor sanıyordum daha sonradan sebebi bildirimlerin kapanması ile alakalı olduğunu anladım. Bildirim çubuğundaki bildirimler artık çubuğu aşşağı indirmeden, kilitliyken sallayınca da gidiyor malesef. Bunun bir çözümü varmıdır ve bu sorunu yaşayan başka kimse var mı ?

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Bende öyle bir şey olmuyor. Çözümünüde bilmiyorum ancak beta bu adı üstünde olur öyle hatalar beklemek gerek daha ne kadar bekleyeceksek artık.

Edit : Önemli bilgilerini yedekleyerek yazılımı tekrar yüklersen sorun düzelir büyük ihtimalle

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hiç yaşamadım Ağustos sonunu beklemedeyim Full KitKat Sürümünü Vermezlerse Oneplus One İPhone 6- Nexus 6 Dan birini sececeğim ;) bu macera Ağustosda bitecek gibi

webhome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende öyle bir şey olmuyor. Çözümünüde bilmiyorum ancak beta bu adı üstünde olur öyle hatalar beklemek gerek daha ne kadar bekleyeceksek artık.

Edit : Önemli bilgilerini yedekleyerek yazılımı tekrar yüklersen sorun düzelir büyük ihtimalle

yazılımı tekrar yükle derken tam olarak anlıyamadım nasıl oluyor ?

perfect11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bendede oluyor ve bunlara "BUG"deniyor güncelleme gelmeden düzelmesi malesef olanaksız