Discord !

Bu konuyu okuyanlar

Wonkky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim Discordta Bir Sorunum VAr ! Discorda Chate Resim Gif Vb. İçerikler Yükleyebiliyorsunuz Ama Bende Bir gariplik var Resimlerin Hepsi Bu Şekilde Görünüyor

taltabutculove.JPG

sdadad.JPG

Üstüne basıncada Böyle Bir Siteye atıyor Çözümünü Bilen Varsa Yardım etsin Acil !

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Benim Discordta Bir Sorunum VAr ! Discorda Chate Resim Gif Vb. İçerikler Yükleyebiliyorsunuz Ama Bende Bir gariplik var Resimlerin Hepsi Bu Şekilde Görünüyor

Ekli dosyayı görüntüle 76149

Ekli dosyayı görüntüle 76150

Üstüne basıncada Böyle Bir Siteye atıyor Çözümünü Bilen Varsa Yardım etsin Acil !
Yanındaki indirme butonuna basarsan bilgisayarına yüklenir arkadaş direk fotoğraf olarak atmadığından kaynaklanıyor yönledirdiği site iste discrodun kendi sitesi bir problem yok.

Wonkky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yanındaki indirme butonuna basarsan bilgisayarına yüklenir arkadaş direk fotoğraf olarak atmadığından kaynaklanıyor yönledirdiği site iste discrodun kendi sitesi bir problem yok.

Bütün Resimleri Yani Pc Me İndircekmi Diyorun ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve Ona Basınca da Siteye atıyo ?

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
195
1400 kişilik discord sunucum var 3 yıllık kullanıcıyım öncelikle sakin.. ayarlar kısmından metinler ve resimlere girin ve gerekli şeyleri aktifleştirin.