Discord da konuşurken laptop fan sesi karşıya gidiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

shazzam

Üyecik
Discordda mikrofonlu kulaklık kullandığım halde (müzik kulaklığı) laptopun fan sesi karşıya gidiyor ve benim sesimi bastırıyor. Çözümü var mıdır?

Şimdi yedim seni

Profesör
Müzik kulaklığı dediniz onun için Jack'lı varsayıyorum leptop dediniz ses programı realtek vardır oda milattan kalma deep ses ayarı yok yani yapacak birşeyiniz yok. 3'üncü parti uygulamalar hariç.

Sansar667

Profesör
discordun kendi üzerinden yaptığınız ayar yeterli olmuyor mu?

shazzam

Üyecik
hayır yani ben turbo fan felan açıyorum tık yok :D fanlar temiz mi senin
evet zaten dışarıya gelen abartı ses yok skypeda da sıkıntı yok discordda fan sesi tamamen gidiyor hassasiyeti artırıuorum konuşmazken gitmiyor konuştuğumda sesimi bastırıyo zaten...

Troob

Profesör
discord ta bi sıkıntı olabilir ya, yoksa da saçma yani diğerlerinde yapmayıp dc de çok alması sesi.

Ses ayarindan kasada ki mikrofonu kis...
Hali haz!irda notebook ve windows yok bende....

shazzam

Üyecik
discord ta bi sıkıntı olabilir ya, yoksa da saçma yani diğerlerinde yapmayıp dc de çok alması sesi.
3 senedir araştırıyorum hep telefondan giriyorum rahatsız olmasınlar diye ama baydım artık :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses ayarindan kasada ki mikrofonu kis...
Hali haz!irda notebook ve windows yok bende....
Laptop da kasa mikrofonu diye bir şey görmedim ama..

Realtek yonetimde dahili mikrofonu kis yada devreden cikart mikrofon kamera varsa yaninda yada klavyenin sol atinda touch pad solunda olabilir bizim grundig de kamera yaninda msi da touch pad solunda yazili.

shazzam

Üyecik
Realtek yonetimde dahili mikrofonu kis yada devreden cikart mikrofon kamera varsa yaninda yada klavyenin sol atinda touch pad solunda olabilir bizim grundig de kamera yaninda msi da touch pad solunda yazili.
realtek yazılım olarak görünmüyor ama program ekle kaldırda görünüyor indirmem mi lazım tekrardan

Sansar667

Profesör
3 senedir araştırıyorum hep telefondan giriyorum rahatsız olmasınlar diye ama baydım artık :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop da kasa mikrofonu diye bir şey görmedim ama..
laptoplarda dahili mikrofon olabiliyor kameranın hizasındaki noktalardan biri mikrofondur genellikle

shazzam

Üyecik
Son düzenleme:
stat counter