Dışarıdan ses alıp-vermeyen Kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Blackangel11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar,100-200 TL aralığında dışarıda ki sesleri çok almayan ve müzik sesini dışarıya çok vermeyen bir kulaklığa ihtiyacım var. kullanım amacım müzik dinlemek olduğu için ses kalitesi de önemli tabiki de. Önerilerinizi bekliyorum.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Nasıl bir kulaklık arıyorsunuz.Büyük mü ? Küçük mü ? Bu konuda akg'nin kulaklıkları gayet güzel

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Aldım kulaklık teşekkür ederim.
[/QUOTE]
Rica ederim

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
[/QUOTE]
Ne tercih ettiniz?

Edenhazard

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Hicam vestelin kulakliklarini tavsiye ederim

Blackangel11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ne tercih ettiniz?
[/QUOTE]
Huawei sport lite am61, seçmemin sebebi öncelikle en yüksek puanlı fiyat performans kulaklığı olmasıydı. Suya dayanıklı, uzun şarj süresi, gürültü engelleme özellikleri VS. Mevcut. Bluethoot mesafesi kadar kesintiye uğramıyor, gecikme yok denecek seviyede, varsa da milisaniye cinsinde oyunlar için sıkıntı yaratabilir mi bilemiyorum, pubg oynayanlar varmış kulaklıkla herhangi bir şikayette görmedim gecikmeyle ilgili. 143tlye aldım indirimdeyken, şu an kulağımda kulaklık çok kullanıldığında plastiği kulağı ağrıtıyor, dış sesi bir miktar almıyor diyebiliirm ama profesyonel seviye de arıyorsanız kulaküstü bakın derim. Dünden beri kullanıyorum hala %70 bataryası var. Yürürken yada koşarken bataryası sallandığı için kulaklık bir miktar cızırtı tarzında ses yapıyor, şarkı çalarken çok belli olacağını düşünmüyorum, ama bu bir dezavantaj diyebilirim, tabi arkasında falan boyutunu ayarlayabileceğiniz klipsi var, onu gerdirirsem eğer belki sallanması azalır bataryanın, ses kalitesi ise orta-üst seviye denebilir ama doğrudan üst seviye diyemeyeceğim. Sonuç olarak fiyat performans ürünü, dış ses hiç almasın diyorsanız kulak üstü bakın derim, bluethoot özelliği olmasın sıkıntı değil derseniz 50-60tl civarında bir kulaklıkla bu performansı yakalarsınız.