Dışarda tamir görmüş iPhone 6 Apple kendi servisinde tamir olur mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Kemal Şentürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba SDN üyeleri. Forumda yeniyim 3-5 bakındım ama sorumun cevabını bulamadım. Sorum başlıktada belirttiğim gibi. Telefonu 2. el aldım kasası vs çok sıkıntılı değil. Kilit tuşu, touch id, kamera, dokunmatik vs bütün fonksiyonları sorunsuz çalışıyor. Ancak telefonu 2. el aldığım için güvenemiyorum ve bilmiyorum kendi servisi dışında dışarıdan bir parçası değiştirildi mi ? Eğer değiştirildiyse bunu apple servisinde zaten anlarlar. Telefonumun bataryasının ömrü dolmuş olmalı ki şarjı çok çabuk bitiyor ve Ayarlar > Pil kısmında pilinizin servise gereksinimi olabilir diye bir uyarı var. Ben bu telefonu Apple servisine versem dışarıda tamir görmüş olmasına rağmen tamir ederler mi ücreti karşışığı ?

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Ücret karşılığı seve seve ederler. Ancak iphone 6 aynı sorunu bende yaşadım ve sonunda cihaz değişime gitti... Sana tavsiyem Buradan bir telefon görüşmesi ayarla ve karşına çıkacak kişilerin pilinin analiz bilgilerine bakmalarına müsade et ve tabi bu sorunu onlara da yöneltebilirsin. Eminim kafandaki soru işaretlerini çözerler.